قرارداد فرجی و پرسپولیس 2.5 ساله است نه 1.5 ساله!

منبع: طرفداری

10

1399/12/25

13:34


قرارداد فرجی و پرسپولیس 2.5 ساله است نه 1.5 ساله!

زمانی که خبر عقد قرارداد 2.5 ساله فرشاد فرجی با پرسپولیس در رسانه طرفداری منتشر شد، برخی رسانه ها و کانال ها مدعی شدند قرارداد فرجی با پرسپولیس 1.5 ساله است اما رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس اعلام کرد فرشاد فرجی با عقد قراردادی 2.5 ساله به جمع سرخپوشان اضافه شده است

همان طور که پیش تر در طرفداری خوانده بودید، فرشاد فرجی با قراردادی 2.5 ساله به جمع شاگردان یحیی گل محمدی اضافه شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، یک بازیکن دیگر با حضور در دفتر باشگاه، به جمع سرخپوشان پایتخت پیوست. 

بعد از مهدی ترابی که یک بار دیگر پیراهن پرسپولیس را از آن خود کرده و همچنین شهریار مغانلو که اولین بازی خود با این پیراهن را برابر مس نوین انجام داد، نوبت به یک مدافع قائمشهری دیگر رسید تا پیراهن پرسپولیس را از آن خود کند.

فرشاد فرجی خنکداری دیگر بازیکن  موردنظر یحیی گل ‌محمدی، در نهایت به پرسپولیس پیوست.

فرجی با قراردادی دو سال و نیمه به جمع سرخپوشان ملحق شد. این مدافع، فوتبال خود را در رده پایه از تیم اول مازندران، نساجی آغاز کرد و بعد از حضور در تیم‌ های راه آهن، صنعت ‌نفت آبادان، سایپا، خونه‌ به ‌خونه، نساجی قائمشهر و پدیده مشهد، از این پس پیراهن پرسپولیس را به تن می ‌کند. فرجی سابقه همکاری با یحیی گل‌ محمدی در تیم شهر خودرو مشهد را در کارنامه خود دارد.

طرفداری اولین رسانه ای بود که از زمان حضور و عقد قرارداد 2.5 ساله فرجی با پرسپولیس خبر داد و بعد از انتشار این خبر، برخی رسانه ها خبر داده بودند که قرارداد فرجی با پرسپولیس 1.5 ساله است اما رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس با انتشار خبری، اعلام کرد قرارداد فرشاد فرجی با پرسپولیس 2.5 ساله است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو