لوییس سوارز و افشای راز لغو انتقالش به یوونتوس: پاراتیچی فکر می کرد پاسپورت ایتالیا دارم

منبع: طرفداری

13

1399/12/25

13:48


لوییس سوارز و افشای راز لغو انتقالش به یوونتوس: پاراتیچی فکر می کرد پاسپورت ایتالیا دارم

لوییس سوارز پس از چند ماه بالاخره در خصوص انتقال ناموفق به یوونتوس که جنجال های زیادی ایجاد کرد، حاضر به صحبت شد

ماجرای پاسپورت ایتالیایی لوییس سوارز دوباره روی جلد روزنامه ها آمده است. لوییس سوارز، مهاجم 33 ساله اروگوئه ای در تابستان به یوونتوس بسیار نزدیک شده بود اما به خاطر نداشتن پاسپورت ایتالیا، راهی بیانکونری نشد و در نهایت به اتلتیکو مادرید پیوست.

لوییس سوارز در تابستان برای گرفتن پاسپورت ایتالیا و شهروندی اروپا، به پروجای ایتالیا سفر کرد تا پس از شرکت در آزمون زبان ایتالیایی، شهروند این کشور شود اما اعلام شد که سوارز در آزمون زبان ایتالیایی تقلب کرده و فرایند اخذ شهروندی اروپای او، متوقف شد. سپس فابیو پاراتیچی، مدیر ورزشی یوونتوس به ظن کمک به سوارز جهت تقلب، تحت تحقیق و تفحص قرار گرفت. لوییس سوارز در مصاحبه با لا رپوبلیکا در خصوص ماجرای انتقال به یوونتوس و گرفتن پاسپورت ایتالیا صحبت کرد:

ندود و پاراتیچی با من تماس گرفتند

در اواخر آگوست و اوایل سپتامبر بود که اولین تماس از یوونتوس با من از سوی پاول ندود برقرار شد و سپس فابیو پاراتیچی با من تماس گرفت. اول می خواستند بدانند که من مایل به مذاکره هستم یا نه و سپس مدیربرنامه های من، وضعیت را پیگیری کرد. پاراتیچی به من گفت آن ها با من تماس گرفته اند چون فکر می کردند که من هم مثل همسرم پاسپورت ایتالیا دارم. پاسخ دادم که پاسپورت ایتالیا ندارم و سپس مراحل مربوطه برای گرفتن آن را آغاز کردم و به دنبال گرفتن گواهی نامه های لازم بودم. آزمون زبان ایتالیایی؟ یک خانمی بود که در نقش معلم خصوصی، برخی ترجمه ها به اسپانیایی را به من می گفت. سپس لورنتزو روکا، سوالاتی که ممکن است در آزمون از من بپرسند را برایم شرح داد. او 15-20 عکس را به من نشان داد که باید آن ها را توصیف می کردم. حدود 9 یا 10 درس ایتالیایی آموختم. 

آنیلی بابت تلاشم برای تسهیل مذاکرات تشکر کرد

 مدیربرنامه هایم سپس با پاراتیچی صحبت کرد و مشخص شد فرایند گرفتن شهروندی ایتالیا سخت است. با این حال من تصمیم گرفتم در هر صورت، فرایند گرفتن پاسپورت ایتالیا را ادامه دهم. سپس تصمیم گرفتم که به یوونتوس نروم. وقتی در فرودگاه بودم تا به اسپانیا برگردم، پاراتیچی به من گفت بهترین تصمیم را برای خانواده ات گرفتی. دو روز بعد، آندره آ آنیلی با من تماس گرفت و گفت متاسف است که مذاکرات ناموفق بود و از من بابت کارهایم برای تسهیل مذاکرات، تشکر کرد. دو یا سه روز پس از زبان ایتالیایی، مدیران یوونتوس از من بابت تلاش هایم برای خروج از بارسلونا تشکر کردند و آنیلی به من گفت در فوتبال همیشه نمی توان از برنامه ها مطمئن بود. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو