اقدام جنجالی مدافع پرسپولیس؛ چشم در چشم سرمربی

12

1399/12/25

13:58


محمد انصاری با حضور در محل تمرین این تیم با لباس شخصی، ناراحتی و گلایه یحیی گل محمدی را به‌همراه داشت.

اقدام جنجالی مدافع پرسپولیس؛ چشم در چشم سرمربی

به نظر می‌رسد بعد از پنج سال حضور در پرسپولیس که بدون حاشیه همراه بود، محمد انصاری قصد دارد جدایی پر سر و صدایی را به نام خود کند.

مدافع چپ پای پرسپولیس که به دلیل برخی اتفاقات رخ داده علیه خودش طی فصل جاری ناراحت و ناراضی است، از روز گذشته تلاش قطعی خود برای جدایی از این تیم را استارت زد. او امروز نیز علیرغم تمرین تیمش در شهیدکاظمی، با لباس شخصی در محل تمرین حاضر شد. موضوعی که بعد از اطلاع یحیی گل محمدی از تصمیم مدافع تیمش با گلایه رسمی او در گفت‌وگویی که با رسانه‌ها داشت، همراه شد.

عکسی که امیرحسین خیرخواه از تمرین امروز پرسپولیس شکار کرده است. انصاری زیر نگاه سنگین یحیی گل محمدی به دوربین زل زده و شاید این تصویر پایانی حضورش در شهید کاظمی باشد. پنج سال حضور و دستیابی به افتخارات زیاد و در نهایت تصمیم به جدایی.

گل محمدی با انتقاد از تصمیم ناگهانی مدافع باتجربه تیمش مدعی شد که او در صورتی که چنین تصمیمی داشته بهتر بود که ابتدا با وی صحبت می‌کرد و بعد اقدام رسمی با حضور در باشگاه را دنبال می‌کرد. انصاری امروز با حضور در محل تمرین پرسپولیس و با لباس شخصی نشان داد که تصمیم قطعی خود برای جدایی از این تیم را دنبال می‌کند و باید دید مدافع سرخ‌ها در نهایت چه تصمیمی خواهد گرفت.

 

منبع: ورزش3

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو