حمله پیروانی به مدیرعامل یک باشگاه: از فدراسیون رفتی، دوباره پست گرفتی؟

منبع: طرفداری

4

1399/12/25

14:10


حمله پیروانی به مدیرعامل یک باشگاه: از فدراسیون رفتی، دوباره پست گرفتی؟

افشین پیروانی تغییر ساعت بازی پرسپولیس و نفت مسجدسلیمان را بی احترامی به سرخپوشان دانست

افشین پیروانی علیه یکی از مدیران سابق فدراسیون فوتبال موضع گیری کرد.

به گزارش طرفداری، افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم در مورد سال 99 گفت:

سال سختی بود و اتفاقات بدی افتاد و ان‌شاءالله با پایان سال اتفاقات بد کنار گذاشته شود و در سال جدید با رعایت پروتکل‌ها کسی آسیب نبیند و سال خوبی از لحاظ زندگی و سلامتی برای همه هموطنان باشد.

پیروانی ادامه داد:

تیم ما مستثنی از جامعه نیست. مشکلات اقتصادی بدی بر جامعه حاکم است. همه تیم‌ها مشکلات مالی دارند. در تیم ما هم همین بحث است اما همه تلاش می کنند که این مشکلات به حداقل برسد.

کمبود امکانات باعث شد نتوانیم میزبانی را بگیریم

پیروانی افزود:

تصمیم‌ گیرنده افراد دیگری بودند. باید قبل از این اتفاقات رایزنی‌های‌مان را می‌کردیم و یکی از دلایلی که نتوانستیم میزبانی را بگیریم البته بیشتر در خصوص تیم ملی، کمبود امکانات است. با این حال در لیگ قهرمانان می‌توانستند میزبانی را به پرسپولیس بدهند. ما پرسپولیس هستیم و ۲ بار فینالیست آسیا بودیم و هر جایی که میزبان باشد مهم نیست و می‌رویم تا پیروزی‌هایمان را تداوم ببخشیم و نتایج دلخواه هواداران را کسب کنیم.

نگذاشتیم کرونا آسیبی به تیم بزند

افشین پیورانی عنوان کرد:

واقعا سال سختی را گذراندیم. همه دست به دست هم دادیم تا کرونا آسیبی به تیم نرساند. شاید یکسری از هواداران و طرفداران ناراحت شدند  که از آنها خواهش کردیم که کنار تیم نباشند، ولی مجبور بودیم تا آسیبی به کسی نرسد و لیگ زنده بماند. خیلی تلاش کردیم، مطمئن باشید که در سال جدید هم ادامه می‌دهیم تا کسی آسیب نبیند و روند رو به رشد تیم ادامه داشته باشد.

به پرسپولیس بی احترامی کردند

مدیر تی پرسپولیس گفت:

پیگیری کردم و گفتند تغییر زمان مسابقه به خاطر کنداکتور شبکه ۳ و پخش سریال بوده است و فکر نمی‌ کنم که این برنامه‌ها پربیننده‌تر از بازی پرسپولیس باشد. روز پنجشنبه آخر سال است و متعجب هستم که چرا زمان بازی را به ساعت ۱۵ تغییر دادند. اگر خیلی اصرار داشتند بازی را ساعت ۹ صبح می‌ گذاشتند تا مردم به کارشان برسند. این اتفاق یک بی‌ احترامی به پرسپولیس است.

تیمی که 4 سال قهرمان شده باید بیشترین درآمد را داشته باشد

افشین پیروانی افزود:

حق پخش که نمی‌گیریم، درباره تبلیغات محیطی همیشه در مصاحبه‌ هایم گفته‌ام که حق را به حق‌دار بدهند. تیمی که ۴ سال قهرمان شده باید بیشترین درآمد را داشته باشد. همیشه گفته‌اند که بدهکاریم، بیایند شفاف‌سازی کنند، اینکه از دور بگویند بدهکاریم من قبول نمی‌کنم. از اینکه بازی را ساعت ۱۵ گذاشتند تعجب کردم. پیش از این هم گفته‌ام می‌خواهند بازی‌ها را یک روز در میان بگذارند، ساعت ۹ صبح برگزار کنند و همه کار می‌کنند و این بی‌احترامی به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش است. آقایانی که تصمیم‌گیرنده هستید یک مقدار فکر کنید.

بدهی و درآمد ما را مشخص کنند

پیروانی عنوان کرد:

یک بحثی بود و من پیگیری کردم و متوجه شدم که کنداکتور شبکه پر است. من فکر نمی کنم پربیننده تر از بازی پرسپولیس در پنج شنبه آخر سال وجود داشته باشد. از این بابت متعجب هستم که چرا تایم بازی را ۴ عصر گذاشتند. خب می گذاشتند ساعت ۹ صبح تا مردم بیشتر به کارشان برسند و فضا برای چیزی که تلویزیون به نمایش می خواهد بگذارد بیشتر باشد. من این موضوع را بی احترامی به ما می دانم. نه حق پخش گیر ما می آید و نه تبلیغات محیطی. تیمی که چهار سال قهرمان است یک ریال دریافتی نداشته است. بیایند شفاف سازی کنند و بدهی و درآمد ما را مشخص کنند. اینکه از دور فقط بگویند بدهکار هستید من قبول نمی کنم. اینکه بازی ما را ساعت ۱۵ گذاشتند باعث تعجب من و تمی شد. من قبلا هم گفتم اگر خواستند بازی ها را یک روز در میان بگذارند و یا ۹ صبح یا ۱۱! این بی احترامی به باشگاه بزرگ پرسپولیس و هوادارانش است.

آقای مدیر، از فدراسیون رفتی، دوباره پست گرفتی؟

مدیر پرسپولیس افزود:

آقایان تصمیم گیرنده لطفا کمی فکر کنید. اول گفتند ۱۶:۱۵ و بعد هم گفتند ساعت ۱۵. دو سه روز وقت دارید و می توانید تایم آن را باز هم تغییر دهید و به نظرم یک جور دورهمی برای برگزاری مسابقات است. توقع نداشته باشید که چرا یک جور دیگر به ما نگاه می کنند و تصمیماتی که میگیرند به سود فوتبال ما نیست. شرایط حال حاضر فوتبال ما به خاطر کسانی است که دوره‌های پیش در فدراسیون بودند. آقای مدیری که ... نه رییس فدراسیون، مشاورهایی داشتند که تصمیم گیرنده اصلی بودند. از اینجا می‌روند پست باشگاهی می گیرند که خیلی عجیب است. پولدارترین تیم ایران می روند مدیر می شوند. بیایید جوابگو باشید. اگر حال و روز فوتبال ما این است مقصر شما هستید. شمایی که مشاوره می دادید و تصمیم می گرفتید اما الان شرایط فوتبال به شکلی است که همه دلواپس و نگران هستند.

صد درصد فدراسیون گذشته مقصر است

پیروانی در پایان گفت:

چرا باید تیم ملی ما که سه میزبانی داشت در کشور دیگری بازی کند. این را باید تلاش می کردید تا شرایط به این شکل نمی‌شد. نه اینکه بروید در اتاق های در بسته که الان هم تصمیماتی در حال گرفته شدن است. (در این لحظه خبرنگاری صحبت او را ناتمام می گذارد و می‌پرسد منظورتان آقای ساکت است؟) حالا اسم کسی را نبرید. صد درصد فدراسیون گذشته مقصر است و کسانی که تصمیم گیرنده و مشاور بودند. حال و روز فوتبال ما چندان خوب نیست. قبلا باید تلاش می کردند یا بلد نبودند و تلاشی نکردند  تا فوتبال به این شکل بشود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو