ارزش پالایشی یکم در بورس امروز

6

1399/12/25

14:12


صندوق پالایش یکم امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۹۹، سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و با احتساب ۰.۶۲ درصد افت نسبت دیروز به ۸۴ هزار و ۳۸۰ ریال رسید.

ارزش پالایشی یکم در بورس امروز

واحد‌های پالایشی یکم امروز ۲۵ اسفند ماه با ۰.۶۲ درصد کاهش قیمت مواجه شدند و تا امروز ۱۶ درصد ضرر برای خریداران اولیه این واحد‌ها به همراه داشته است

در جریان معاملات بورس امروز نماد‌های پالایشی یکم در صف فروش و با فشار عرضه همراه بودند و در پایان ساعات معاملاتی، شاخص کل بورس ۹۰۶۶ واحد رشد کرد، اما نماد‌های پالایشی یکم وضعیت خوبی نداشتند و سرخ پوش بسته شدند.

همچنین در بین نماد‌های این صندوق شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۲.۱۲ درصد افزایش و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۰.۳۴ درصد رشد و شبریز (پالایش نفت تبریز) با رشد ۱.۰۳ درصدی امروز را به پایان رساندند و تنها نماد منفی این گروه نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با افت ۰.۵۴ درصدی بود.

ارزش پالایشی یکم ۲۵ اسفند ماه ۹۹

امروز دوشنبه ۲۵ اسفند ۹۹ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۰.۶۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۴۳۸ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۲۱۹ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۱.۸۳ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۳۳۶ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو