رسول خطیبی: مسعود و اشکان سرمایه‌ های تراکتور هستند؛ صحبت از جدایی آنها خنده‌دار است

منبع: طرفداری

8

1399/12/25

14:17


رسول خطیبی: مسعود و اشکان سرمایه‌ های تراکتور هستند؛ صحبت از جدایی آنها خنده‌دار است

رسول خطیبی جدایی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از جمع تی تی ها را رد کرد

رسول خطیبی سرمربی تراکتور درباره احتمال جدایی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از جمع تبریزی ها صحبت کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از رسانه رسمی باشگاه تراکتور، رسول خطیبی در مورد شایعات مطرح شده مبنی بر جدایی مسعود شجاعی و اشکان دژاگه، گفت:

نمی ‌دانم این شایعات از کجا آب می ‌خورد و چرا باید در مقطع حساسی کنونی، چنین شایعات بی ‌پایه و اساسی در مورد کاپیتان ‌های تیم مطرح شود.

خطیبی افزود:

یک سری از افراد با اظهارنظرها و کارهای خود به دنبال این بودند که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه را در مقابل من قرار بدهند، اما این دو نفر بازیکنانی حرفه‌ای هستند و از این شایعات تأثیر نمی‌گیرند. با وجود شیطنت‌های انجام شده از سوی برخی افراد، تمامی مسایل تیم نیز با درایت و تدبیر مالک محترم باشگاه حل شده و شجاعی و دژاگه الان در تمرین تیم حضور دارند.

سرمربی تیم تراکتور افزود:

مسعود و اشکان سرمایه‌ های باشگاه تراکتور هستند و صحبت از جدایی آنها خنده‌دار است. این دو بازیکن بارها در حساس‌ترین مقاطع ممکن به تراکتور کمک کرده‌اند.

خطیبی یادآور شد:

تیم ما امسال باید در سه جبهه به میدان برود و به تک‌تک بازیکنان مهم خود نیاز دارد و من هم حساب ویژه‌ای روی شجاعی و دژاگه بازکرده‌ام. تراکتور خانه آنهاست و خودشان هم دوست دارند که برای این تیم به میدان بروند.

رسول خطیبی در پایان اظهاراتش افزود:

همانطور که در مصاحبه قبلی تاکید کردم، تصمیم گیرنده نهایی درخصوص مسایل فنی تیم خودم هستم و به هیچ کس اجازه دخالت نمی ‌دهم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو