این شهربازی در تهران پلمب شد

10

1399/12/25

14:26


مدیرکل استاندارد تهران گفت: تجهیزات بازی غیراستاندارد شهربازی نارسیس در خیابان آیت‌الله مدنی شهر تهران پلمب شد.

این شهربازی در تهران پلمب شد

مدیرکل استاندارد تهران با اشاره به شناسایی حدود ۲۰۰ شهربازی و زمین بازی در استان تهران گفت: تجهیزات بازی غیراستاندارد شهربازی نارسیس در خیابان آیت‌الله مدنی شهر تهران پلمب شد.

محمودرضا طاهری تاکید کرد که با توجه به فرارسیدن نوروز و افزایش میزان استفاده از مراکز تفریحی، بهره‌برداران و مالکان مراکز تفریحی و شهربازی ها، باید نسبت به استانداردسازی تجهیزات تفریحی و اخذ مجوز بهره‌برداری از این اداره کل اقدام کنند.

وی با بیان اینکه شهرداران و مدیران شهری، موظف به ممانعت از فعالیت تجهیزات تفریحی فاقد مجوز بهره‌برداری به منظور حفظ سلامت شهروندان هستند، گفت: قطعاً در سال جدید از فعالیت واحدهایی که مجوز استاندارد ندارند، جلوگیری می‌شود و مراتب مورد پیگرد قضائی قرار خواهد گرفت.

این مقام مسؤول با اشاره به انجام بیش از ۲۰۰۰ مورد بازرسی از تجهیزات بازی استان، توسط بازرسان استاندارد، ادامه داد: با توجه به اهمیت ایمنی تجهیزات مراکز بازی، توصیه می‌شود شهروندان از مراجعه به مراکز تفریحی غیراستاندارد اکیداً خودداری و قبل از استفاده از تجهیزات تفریحی، مجوز استاندارد تجهیزات را از اپراتور یا مدیر مجموعه، مطالبه کنند.

 

منبع: ایسنا

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو