انفجار در "بانه" 2 قربانی گرفت

7

1399/12/25

14:29


انفجار در "بانه" 2 قربانی گرفت

سردار "علی آزادی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: شب گذشته، از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به ماموران انتظامی شهرستان "بانه" اطلاع داده شد، 2 واحد مسکونی در یکی از محلات این شهر به دلیل انفجار تخریب شده است.

وي افزود: با حضور ماموران انتظامی در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد 2 باب منزل مسكوني به علت شدت انفجار مواد محترقه تخريب و بر اثر آن، شیشه های تعدادی از منازل مسکونی مجاور نیز فرو ریخته است.

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: با اطلاع رسانی جامع، عوامل امدادي و هلال احمر در محل حادثه حاضر و با همکاری مأموران انتظامی نسبت به تفحص از داخل آوار اقدام شد.

سردار آزادی عنوان داشت: متأسفانه در این حادثه، 2 جوان 23 ساله و 24 ساله که در داخل اتاقک کوچکی در حال درست کردن مواد منفجره دست ساز بوده اند فوت و یک مرد 50 ساله که هنگام تخریب در داخل حیاط بود، نیز مجروح که برای مداوا به بیمارستان انتقال یافت.

وی با ابراز تاسف از وقوع چنین حوادثی در آستانه تعطیلات سال نو اظهار داشت: برگزاري مراسم چهارشنبه سوري به شكل نادرست توسط عده‌ای محدود، موجب شده تا روزهاي پاياني سال به روزهاي نگراني و اضطراب خانواده‌ها تبديل شده و شاهد حوادث غم باری باشيم که بيشترين قربانيان آن، كودكان و نوجوانان هستند.

فرمانده انتظامی کردستان در پایان با تاکید بر برخورد با هنجارشكنان چهارشنبه پایانی سال از خانواده ها خواست، نظارت کافی بر فرزندان خود داشته باشند تا مبادا نوجوانان و جوانان با سهل انگاری و لحظه ای غفلت، حادثه ای ناگوار و گاهی جبران ناپذیر را رقم زده و شادی نوروز را به کام خود تلخ کنند.#


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو