گزارش تمرین پرسپولیس؛ حضور انصاری با لباس شخصی؛ کری شیری و عالیشاه

منبع: طرفداری

11

1399/12/25

14:31


گزارش تمرین پرسپولیس؛ حضور انصاری با لباس شخصی؛ کری شیری و عالیشاه

تمرین امروز پرپسولیس در غیاب یکی از بازیکنان پیگیری شد

مدافع تیم پرسپولیس با وجود شرکت نکردن در تمرین سرخپوشان با لباس شخصی به ورزشگاه کاظمی آمد.

 

به گزارش طرفداری، تمرین امروز تیم پرسپولیس از ساعت 12 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. حدود 20 هوادار با حضور مقابل در این ورزشگاه خواستار گرفتن عکس یادگاری با بازیکنان بودند.

 

امید عالیشاه، مهدی شیری و علی شجاعی سه بازیکنی بودند که قبل از سایر نفرات وارد زمین شدند و به روپایی زدن پرداختند. در این زمان شیری و عالیشاه به کری‌خوانی با هم پرداختند. بوژیدار رادوشویچ، امیرمحمد یوسفی و حامد لک سه دروازه بان پرسپولیس جدا از سایر نفرات به تمرینات اختصاصی پرداختند و زمانی که یحیی گل محمدی مشغول صحبت با شاگردانش بود همچنان به تمرین مشغول بودند.

با وجود جلوگیری از حضور هواداران در ورزشگاه کاظمی چند پسر بچه و برخی از لیدرهای این تیم در مجموعه کاظمی حضور یافته و مشغول تماشای تمرین شاگردان یحیی گل محمدی شدند. محمد انصاری که خواستار جدایی از جمع سرخپشان است پس از دقایقی به محل ورزشگاه کاظمی آمد و البته بدون این که در تمرین سرخ‌پوشان شرکت کند، پس از صحبت با عوامل تیم روی نیمکتی در کنار زمین نشست.

 

یحیی گل محمدی قبل از آغاز تمرین حدود 10 دقیقه با شاگردانش صحبت کرد. افشین پیروانی مدیر تیم پرسپولیس از خبرنگاران و عکاسان حاضر در محل درخواست کرد تا موارد بهداشتی را رعایت کنند. احمد نوراللهی با دقایقی تأخیر وارد زمین شد. احسان حسینی که مباحثی در مورد انتقالش به تیم شهر خودرو مطرح شده دیگر غایب این جلسه تمرین سرخ‌پوشان بود.

بازیکنان پرسپولیس از ابتدای این جلسه به دو گروه با کاورهای زرد و لباس‌های سورمه‌ای تقسیم شده و به کارهای بدنسازی، تاکتیکی و فوتبال درون تیمی مشغول شدند. بعد از 45 دقیقه از شروع تمرین از خبرنگاران خواست شد تا محل را ترک کنند. تیم پرسپولیس از ساعت 15 پنجشنبه در هفته هجدهم لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه آزادی به مصاف نفت مسجدسلیمان خواهد رفت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو