هزینه انواع کاشت مو در 1400 چقدر است؟

12

1399/12/25

14:42


محصولات زیادی ادعای افزایش حجم موها یا کمک به رشد موهای شما را دارند، اما بسیاری از آنها کاملا موثر نیستند، کاشت مو بدون ادعا مطمئن ترین و بهترین راهکار درمانی برای افرادی است که از طاسی مو رنج می برند.

هزینه انواع کاشت مو در 1400 چقدر است؟

به گزارش بهداشت نیوز، محصولات زیادی ادعای افزایش حجم موها یا کمک به رشد موهای شما را دارند، اما بسیاری از آنها کاملا موثر نیستند، کاشت مو بدون ادعا مطمئن ترین و بهترین راهکار درمانی برای افرادی است که از طاسی مو رنج می برند، اما قیمت کاشت هر تار مو چقدر است؟ هیچ پاسخ روشنی برای این سوال وجود ندارد، هرکدام از روش‌های کاشت مو  بهای تمام شده‌ای دارند و هر کدام دارای فاکتورهای متعددی هستند که بر کل هزینه پیوند تأثیر خواهند گذاشت.

روش ‌‌‌‌‌های کاشت مو

کاشت مو به روش FUE

استخراج واحد فولیکولی(FUE) یکی از راهکارهای درمانی برای خلاصی از طاسی و کچلی است که با استخراج فولیکول های مو از ناحیه پشت سر و انتقال آنها به ناحیه ای که دچار طاسی شده است پیوند زده می شود، و با اطمینان نسبی می توان گفت که در این روش زیباجویان کمتر شاهد زخم و اسکار ناشی از برش ایجاد شده بر روی پوست سر خواهند بود.

کاشت مو به روش FUT

جراح پلاستیک در این روش ابتدا یک برش در پشت سر فرد که دارای بانک موی مناسبی است ایجاد می کند، سپس پوست سر برداشت می شود و فولیکول های موردنظر استخراج شده و پوستی که برداشت شده در ناحیه ای که دچار طاسی شده پیوند زده می شود، توجه داشته باشید طی فرایند جراحی شما تحت بی حسی موضعی قرار می گیرید.

 

هزینه انواع کاشت مو در 1400 چقدر است؟

 

کاشت مو به روش FIT

در این روش جراح پلاستیک به منظور برداشت فولیکول های مو ابتدا سوراخ هایی به صورت پانچ در پوست سر ایجاد می کند و فولیکول های  مورد نظر را به صورت دسته ای با استفاده از عنبرک های مخصوص استخراج می کند و به منظور بررسی با میکروسکوپ درون یک محلول  ویژه قرار می گیرد؛ در نهایت جراح گرافت های مو را با ایجاد سوراخ هایی در ناحیه ی مدنظر پیوند می زند.

با وجود اینکه کاشت مو به روشFIT یکی از روش های غیرتهاجمی و کمتر خطر بوده است و دوره بهبودی و نقاهت نسبت به روش های دیگر کوتاه تر است، اما این نکته را هم مد نظر داشته باشید که مراحل درمانی طی چند جلسه انجام خواهد شد و با یک جلسه شما به نتیجه دلخواه ایده آل خود نخواهید رسید.

 

 

کاشت مو به روش BHT

BHT (پیوند موی بدن) یکی از روش های کاشت مو است که با استفاده از تکنیک FUE، واحدهای فولیکولار)  از دیگر نقاط بدن استخراج شده و در ناحیه مورد نظر پیوند زده می شود، در این روش هیچ اثری از بخیه و اسکار ناشی از آن نیست.

کاشت مو به روش SUT

جراح پلاستیک در این تکنیک به منظور کاشت مو، گرافت های موردنظر را با استفاده از یک دستگاه اتوماتیک وخودکار استخراج می کند، این روش نسبت به تکنیک fut عاری از هرگونه درد و خونریزی است؛ دوره استراحت بسیار کوتاه است و نیاز به دوره نقاهت طولانی مدت ندارد، در واقع یک روز پس از جراحی فرد می توانند فعالیت های خود را از سر بگیرد.

کاشت مو به روش Micro Graft

کاشت مو به روش میکروگرافت یا کاشت در سایز میکرو آخرین متد کاشت موی طبیعی است که تمام معایب روش های قدیمی را برطرف نموده است، در این تکنیک شاید بدون اغراق می توان گفت که با این روش زیباجویان به درمان قطعی طاسی و در نهایت زیبایی مدنظرشان خواهند دست خواهند یافت.

 در این روش در مرحله برداشت مو از هولدرهایی با ضرافت 0.4 دهم میکرون استفاده میگردد که ظرافت بسیار بیشتری نسبت به روش SUT را دارد؛ کاشت مو در سایز میکرو تا 3 برابر تراکم را نسبت به روش های قدیمی افزایش می دهد، باتوجه به اینکه کاشت مو در این تکنیک با نهایت ظرافت و دقت انجام می شود، کسی قادر به تشخیص کاشت موی شما نمی‌باشد، هزینه کاشت هر تار مو در این روش به نسبت سایر روش‌ها کمی بیشتر است.

هزینه کاشت مو

اگر شما کاشت مو  را بعنوان یکی از روش های جراحی زیبایی برای دستیابی به زیبایی هرچه تمام تر انتخاب کرده اید، این نکته را بدانید که قیمت نباید ملاک شما برای هرگونه تصمیم گیری باشد، در تخمین هزینه کاشت مو شما باید ملاک های متعددی را در نظر بگیرید از جمله:

 • کلینیک درمانی؛
 • جراح پلاستیک و سطح مهارت او؛
 • تکنیک انتخابی کاشت مو؛
 • میزان و حجم طاسی.

لیزر کل بدن

لیزر موهای زائد یک تعهد کوتاه مدت برای گرفتن نتایج طولانی مدت است؛ در مقایسه با سایر روش های سنتی حذف مو، لیزر موهای زائد تمامی نقاط بدن می‌تواند موهای زائد شما را برای همیشه از بین ببرد، اما نتایج بلافاصله اتفاق نمی‌افتد! با اتمام جلسات درمانی، با شاهد کاهش چشمگیر رشد و در نهایت متوقف شدن رشد موهای زائد بدن (اگر کاملا از بین نرفته باشند) مواجه خواهید شد.

آیا با لیزر درمانی به نتایج ایده آل خود دست خواهم یافت؟

پاسخ به این سوال که آیا با استفاده از تکنیک لیزر درمانی برای همیشه از شر موهای زائد خود خلاص خواهید شد را محدود به کلینیکی که مراجعه کرده اید و کیفیت دستگاه لیزر خلاصه نکنید! برای پاسخ به این سوال باید منتظر بود که تا ببینید بدن شما واکنش مثبتی به لیزر درمانی خواهد داد یا خیر؟

حذف مو در فرایند لیزر درمانی با ریشه کن کردن فولیکول‌های مو با استفاده از انرژی نور رخ می دهد، پرتوهای نوری شدید پالسی ریشه سلولهای مو را هدف قرار داده و به محیط رشد آنها آسیب می‌رساند و رشد مجدد مو را به تاخیر می اندازد؛ هنگامی که فولیکول‌های مو به طور کامل از بین ‌رفت رشد مو متوقف خواهد شد، از این رو برای دستیابی به نتایج ایده آل اتمام کامل جلسات درمانی ضروری است.

 هزینه لیزر کل بدن

قیمت لیزر کل بدن را به طور دقیق نمی توان مشخص کرد، در واقع عوامل متعددی در هزینه لیزر کل بدن دخیل هستند، اما به طور کلی برای تخمین هزینه لیزر باید عواملی مختلفی  را در نظر بگیرید از جمله:

 • جنسیت؛
 • نواحی لیزر؛
 • تعداد شات؛
 • کلینیک؛
 • کادر درمان؛
 • نوع دستگاه؛
 • تعداد جلسات؛
 • مواد مصرفی؛
 • نوع سیستم خنک کننده دستگاه لیزر.

سخن پایانی

مشاوران مجرب در کنار پزشکان باتجربه می‌توانند به پیداکردن بهترین راه حل برای مسئله شما کمک کنند، کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی نیل با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌های روز دنیا به طور تخصصی خدمات کاشت مو و ابروی طبیعی را با تکنیک میکروگرافت و تریکوفتیک اسکارلس و سایر خدمات زیبایی را ارائه میدهد.

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو