شجاعی و دژاگه: کنار رسول خطیبی هستیم؛ از تراکتور جایی نمی رویم

منبع: طرفداری

5

1399/12/25

14:52


شجاعی و دژاگه: کنار رسول خطیبی هستیم؛ از تراکتور جایی نمی رویم

در حالی که تمرین امروز تراکتور بدون حضور مسعود شجاعی و اشکان دژاگه آغاز شده بود، کاپیتان های تراکتور خودشان را به تمرین رساندند و رسانه رسمی باشگاه با انتشار عکسی از این دو کنار رسول خطیبی به تمام سو تفاهم ها و شایعه ها پایان داد

مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو کاپیتان تیم تراکتور، با حضور در تمرین این تیم و گرفتن عکس یادگاری کنار رسول خطیبی به شایعات جدایی خود پایان دادند.

به گزارش طرفداری، شایعه جدایی اشکان دژاگه و مسعود شجاعی از ملاقات این دو کاپیتان با علیرضا رحیمی معاون سابق باشگاه در بیمارستان محل کار رحیمی آغاز شد. وقتی رحیمی در صفحه شخصی اش نوشت به مدیریت و کادرفنی هشدار می دهم مسعود و اشکان باید برای آسیا بمانند، برای همه این باور به وجود آمد که خطیبی قصد دارد هر دوی آنها را کنار بگذارد. در ادامه شایعه شد رسول در تمرین دیروز پشت سر مسعود حرفی زده که این حرف دلخوری اشکان را به همراه داشته و این دو تصمیم به جدایی از تراکتور گرفته اند.

ساعتی بعد مالک باشگاه تراکتور حکم عزل معاون باشگاه را امضا کرد و خبر قطع همکاری با علیرضا رحیمی رسانه ای شد تا این گونه به نظر برسد که مسعود شجاعی و اشکان دژاگه آخرین حامی خود برای ماندن در تراکتور را از دست داده اند. وقتی تمرین امروز بدون حضور این دو استارت خورد دیگر جایی برای تردید باقی نماند که جدایی اشکان و مسعود قطعی است. در تهران هم زمزمه هایی شنیده می شد که این دو بازیکن قصد دارند به استقلال ملحق شوند اما دقایقی قبل مصاحبه ای از رسول خطیبی روی خروجی رسانه رسمی تراکتور قرار گرفت که به معنی مخالفت رسول با جدایی کاپیتان های تیمش بود. در این گفتگو رسول تاکید کرده بود عده ای می خواستند اشکان و مسعود را مقابل او قرار بدهند که با درایت مالک باشگاه این توطئه خنثی شد. خطیبی اسمی از رحیمی نیاورده اما به نظر می رسد منظور سرمربی تراکتور از عده ای، معاون معزول باشگاه باشد. همین مصاحبه کافی بود تا اشکان و مسعود با خیال راحت از این که خطیبی مشکلی با ماندن آنها در تراکتور ندارد، به تمرین بروند. البته منابع غیررسمی می گویند کاپیتان ها در این فاصله با زنوزی هم صحبت کردند و این صحبت نیز در ماندن آنها نقش داشت.

در ادامه رسانه رسمی برای پایان دادن به تمام شایعات و سو تفاهم ها عکسی از رسول خطیبی که بین اشکان دژاگه و مسعود شجاعی ایستاده، منتشر کرد و از قول این دو نوشت کنار رسول می مانند.

آنچه در رسانه رسمی تراکتور آمده همین جند جمله است؛

مسعود شجاعی و اشکان دژاگه: کنار رسول خطیبی با قدرت در تراکتور ادامه می ‌دهیم
از اول هم قرار نبود جایی برویم. این همه زحمت کشیدیم و حالا برای لیگ قهرمانان آسیا آماده می ‌شویم.

هرچه بود میان کاپیتان ها و رسول صلح برقرار شد و تمام دیوار ها و آوارها را بر سر علیرضا رحیمی ریختند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو