خرید لوازم خانگی با عیدانه خانه بوش

منبع: دلگرم

11

1399/12/25

14:53


خرید لوازم خانگی با عیدانه خانه بوش

چند وقتی است در فکر خرید یا تعویض برخی لوازم برقی خانه خود هستید اما نمی‌ دانید دقیقا چه زمانی برای خرید اقدام کنید؟ چه برندی را انتخاب کنید؟ می دانید الان بهترین فرصت خرید است؟ دقیقا همین حالا وقتش رسیده تا از خرید عیدانه استفاده کنید.

انتخاب یک توستر عالی و با کیفیت

اگر دنبال خرید یک توستر خوب و با کیفیت هستید باید قبل از هر چیزی اطلاعات خوبی درباره آن کسب کنید تا بتوانید بهترین گزینه را خریداری کنید. این روزها توستر یا اون توسترها ویژگی ها و امکانات متعددی دارند که باید بررسی کنید. مطابق با نیاز خود بهترین توستر را بخرید. ویژگی های یک توستر مطلوب به شرح زیر است:

امکان یخ زدایی: در واقع یک توستر باید قابلیت یخ زدایی نان و سایر مواد غذایی را داشته باشد. معمولا همه ما دوست داریم سر صبح از نان تازه و داغ شده استفاده کنیم. توستر مورد نظر باید این امکان را به راحتی و در یک زمان مشخص برایمان فراهم کند.

داشتن تنظیمات خاموش و روشن: حتما حواستان باشد توستری که تهیه می کنید، دکمه‌ای برای خاموش کردن را داشته باشد. شاید زمانی را برای پخت به آن بدهید و حین کار متوجه پخته شدن شوید و بخواهید آن را خاموش کنید.

ظرفیت توستر: با توجه به نیاز و جمعیت خانواده خود توستر را انتخاب کنید. برخی افراد کم جمعیت یا دو نفره هستند و نیازی به توسترهای بزرگی ندارند و یک توستر کوچک با قیمتی متناسب برایشان کفایت می کند. از این رو حتما به این مسئله توجه کنید.

داشتن تنظیمات دما: شما باید بتوانید دمای مورد نیاز برای تست کردن هر نوع غذا را مشخص کنید. پس لازم است توستر مورد نظر این تنظیم را داشته باشد.

نور داخلی: توجه کنید که توستر موردنظر شما دارای لامپ داخلی باشد و در زمان پخت و انجام کار بتوانید داخل را بدون باز کردن درب توستر مشاهده کنید. برخلاف تصور برخی افراد، این امکان بسیار ضروری و مهم است.

تایمر: دستگاه شما باید دارای تایمر باشد. برای اینکه بتوانید برای هر نوع غذایی زمانی را مشخص کنید، حتما باید تایمر داشته باشید.

صفحه نمایش: یکی دیگر از مواردی که برای برخی توسترها مشاهده می‌شود، صفحه نمایش است. البته این مورد ضروری نیست اما وجود آن یک آپشن اضافی و کاربردی است.

با توجه به ویژگی‌هایی که در بالا گفتیم، حال می‌توانید یک انتخاب درست داشته باشید. به شما پیشنهاد می‌کنیم این محصول را در فروش عیدانه بوش حتما مشاهده کنید تا به بهترین قیمت بتوانید یک محصول با برند عالی تهیه کنید.

انتخاب بهترین همزن برقی

خرید لوازم خانگی با عیدانه خانه بوش

خانم‌هایی که علاقه زیادی به درست کردن کیک و شیرینی دارند، بیش از بقیه از همزن استفاده می‌کنند. در واقع همزن برقی یکی از ابزارهای ضروری برای آن‌ها به شمار می‌رود. در اینجا می‌خواهیم راهنمایی را برای انتخاب درست همزن برقی خدمت این دسته عزیزان ارائه دهیم.

در قدم اول لازم است بدانید به همزن معمولی یا همزن کاسه‌ای نیاز دارید. در واقع از نامشان نیز مشخص است. همزن‌های معمولی همان‌هایی هستند که به برق زده شده و هر چیزی را هم می‌زنند. معمولا دو موتوره یا سه موتوره هستند. اما همزن‌های کاسه‌ای در زیر خود یک کاسه نیز دارند که جزء آپشن‌های اضافی آن‌هاست و نیازی به در دست گرفتن همزن نیست و کار خود را با یک دکمه انجام می‌دهند و راحتی کار را تضمین می‌کند. اما ویژگی‌های کلیدی که برای خرید یک همزن خوب باید درنظر بگیرید عبارت است از:

توان دستگاه: حتما حواستان به توان دستگاه و ارتباط آن با مصرف برق و انرژی باشد. این مسئله بسیار مهم است و برخی بی توجه به آن خرید خود را انجام می‌دهند. مسلما هر چه توان دستگاه بیشتر شود، میزان مصرف آن نیز بیشتر خواهد شد.

تعداد سری‌های همزن: معمولا همزن برقی‌ها دارای سری‌های مختلف برای هم زدن گزینه‌های مختلف است. می‌توانید با توجه به این موارد انتخاب درستی انجام دهید.

امکان تنظیم سرعت: حتما همزنی تهیه کنید که امکان تنظیم سرعت در آن وجود داشته باشد.

قابلیت شستشو: باید همزنی خریداری کنید که با شستشو مشکلی نداشته باشد و امکان شستن داشته باشد.

وزن همزن برقی: معمولا باید همزنی بگیرید که برای نگه داشتن آن با دست مشکلی برایتان رخ ندهد. پس وزن دستگاه مسئله مهمی است که حتما باید به آن توجه شود.

جنس تیغه‌های همزن: مقاوم بودن و ضد زنگ زدن برای تیغه‌ها مسئله مهمی است که باید به آن توجه شود.

حال می‌توانید یک همزن عالی را انتخاب کنید. به شما پیشنهاد می‌کنیم سری به پیشنهادات عیدانه بوش بزنید که در آن همزن برقی نیز وجود دارد.

انتخاب یک چرخ گوش عالی

خرید لوازم خانگی با عیدانه خانه بوش

بسیاری افراد هنوز هم چرخ گوشت را به عنوان یک وسیله ضروری در آشپزخانه خود استفاده می‌‌کنند. برای این منظور باید در انتخاب آن مواردی را درنظر بگیرند. در واقع باید به موارد زیر حتما توجه کنید:

  • قدرت موتور چرخ گوشت
  • داشتن طول عمر بالا
  • تیز بودن تیغه چرخ گوشت
  • ظرفیت چرخ گوشت
  • سیستم چرخش معکوس
  • قابلیت خنک کنندگی موتور
  • در دسترس بودن قطعات و لوازم جانبی چرخ گوشت
  • میزان هزینه
  • خدمات پس از فروش و تعمیرات چرخ گوشت

تمامی موارد بالا اصول مهمی در انتخاب چرخ گوشت مناسب و عالی هستند. برای این منظور شما می‌توانید با کمک آن‌ها خرید خود را انجام دهید. البته پیشنهاد می‌کنیم سری به فروش عیدانه خانه بوش بزنید و چرخ گوشت‌های آن را نیز ببینید.


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو