برگزاری مراسم چند هزار نفری در خرمشهر/ کنترل شیوع کرونا ‌سخت‌تر شد

منبع: عصر ایران

9

1399/12/25

14:54


یک هزار و ۷۳۴ بیمار کرونا در بیمارستان‌های خوزستان بستری هستند و از این تعداد حدود ۴۳۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر در بخش‌های عادی بستری هستند.

برگزاری مراسم چند هزار نفری در خرمشهر/ کنترل شیوع کرونا ‌سخت‌تر شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز با انتقاد از برگزاری تجمعات چند هزار نفری در شهرهای خوزستان گفت: برگزاری این مراسم‌ها کنترل کرونا را سخت و به زودی تمام شهرها قرمز می‌شود.

وی افزود: در روزهای اخیر شاهد مراسم‌های چند هزار نفری در برخی شهری‌های خوزستان هستیم و تداوم این وضعیت ممکن است دوباره وضعیت بسیاری از شهرها را قرمز کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: در یکی از شهرستان‌ها که از وضعیت قرمز به نارنجی تبدیل شد، به علت بی‌توجهی به دستورالعمل‌های بهداشتی و برگزاری تجمع‌های چند هزار نفری موجب می‌شود در یک هفته مجدد به وضعیت قرمز باز گردد.

ابول نژادیان گفت: برای مقابله با بیماری کرونا و بهتر شدن شرایط نیاز به همکاری و مشارکت مردم و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز تصریح کرد: یک هزار و ۷۳۴ بیمار کرونا در بیمارستان‌های خوزستان بستری هستند و از این تعداد حدود ۴۳۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه و بیش از یک هزار و ۳۰۰ نفر در بخش‌های عادی بستری هستند.

مطالب مشابه


ویدئو