پله تسلیم شد؛ تبریک اسطوره به رونالدو

منبع: ورزش 3

12

1399/12/25

15:47


افسانه فوتبال برزیل پذیرفت که رکورد گلزنی هایش توسط کریس رونالدو شکسته شده است.

پله تسلیم شد؛ تبریک اسطوره به رونالدو

 به گزارش "ورزش سه"، کریستیانو رونالدو شب گذشته توانست با هت تریک مقابل کالیاری نقش اول را در پیروزی 1-3 یوونتوس ایفا کند. رونالدو حالا رسما از رکورد گلزنی پله هم عبور کرده است.

 

 

پله تسلیم شد؛ تبریک اسطوره به رونالدو

 

 

دقایقی پس از پیام کریستیانو رونالدو در شبکه‌های اجتماعی به مناسب تبدیل شدن به رکورددار ثبت بیشترین گل در بازی‌های رسمی و تمجید او از پله به عنوان رکورددار قبلی، اسطوره فوتبال برزیل نیز با انتشار پیامی به ابراز محبت و رکوردشکنی ستاره یوونتوس واکنش نشان داد.

پله که چندین هفته قبل به نوعی آمار ارائه شده توسط رسانه‌ها (آماری که بر اساس آنها رونالدو به عنوان برترین گلزن بازی‌های رسمی تاریخ فوتبال معرفی شده بود) را رد کرده بود، پس از انتشار پیام رونالدو، پیامی منتشر کرد که نشان می‌دهد او سرانجام شکسته شدن رکورد گل‌هایش توسط کاپیتان تیم ملی پرتغال را پذیرفته است.

 

 

پله تسلیم شد؛ تبریک اسطوره به رونالدو

 

 

ستاره سابق فوتبال برزیل که قبلاً ادعا کرده بود هزار گل به ثمر رسانده است، ساعتی پس از هت‌‌تریک رونالدو برای یوونتوس، در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:« کریستیانو! زندگی یک پرواز انفرادی است. هر کسی سفر خودش را می‌رود و چه زیباست سفری که تو در آن قدم گذاشته‌ای. من تو را بسیار تحسین می‌کنم، از تماشای بازی‌ات لذت می‌برم و این هم از هیچ کسی پنهان نیست. به تو بابت شکستن رکورد گل‌های من در بازی‌های رسمی تبریک می‌گویم. تنها چیزی که بابتش افسوس می‌خورم این است که امروز در کنارت نیستم و نمی‌توانم در آغوش بگیرمت. با این حال این عکس را به افتخار تو و با علاقه‌ای فراوان به عنوان نماد دوستی‌مان که سال‌های سال پابرجا بوده است، منتشر می‌کنم.»

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو