مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام اسلامی است

منبع: حوزه

8

1399/12/25

15:49


حوزه/ نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی با بیان اینکه حضور مردم در تمام صحنه‌ها ازجمله انتخابات پشتوانه نظام اسلامی است، افزود: مهم‌ترین موضوع در انتخابات حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است و انتخاب اصلح در اولویت بعدی قرار دارد.

مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پشتوانه نظام اسلامی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در خراسان شمالی، حجت‌الاسلام والمسلمین رضا نوری، نماینده ولی‌فقیه در خراسان شمالی و امام‌جمعه بجنورد، امروز در نشست با مسئولان استانی، با اشاره به در پیش بودن انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، بر تلاش برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تأکید کرد.

وی با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در این زمینه، اظهار کرد: توصیه همیشگی رهبر معظم انقلاب به مردم شرکت گسترده، قانونمند، هوشمندانه و انتخاب فرد اصلح در انتخابات است، بنابراین مردم باید با توجه و هوشیاری در انتخابات شرکت کنند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با بیان اینکه حضور مردم در تمام صحنه‌ها ازجمله انتخابات پشتوانه نظام اسلامی است، افزود: مهم‌ترین موضوع در انتخابات حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی است و انتخاب اصلح در اولویت بعدی قرار دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان حضور مردم در انتخابات را رصد می‌کنند، ادامه داد: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌های اخذ رأی بیانگر وحدت، انسجام و پیوند مردم با ولایت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری با اشاره به اینکه حضور گسترده در انتخابات در سرنوشت کشور و ملت مؤثر است، اظهار کرد: در وهله بعد باید در انتخابات فرد اصلح را انتخابات کنیم؛ چراکه قرار است سرنوشت این کشور و یا شهر و روستای خود را به مدت ۴ سال به وی بسپاریم.

وی با تأکید بر دقت در انتخاب فرد اصلح، افزود: تمام انسان‌ها تکلیف دارند که این امانت الهی را به اهل آن و کسانی که راه شهدا و انقلاب اسلامی را دنبال می‌کنند بسپارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری اضافه کرد: باید به کسی رأی بدهیم که امید مستضعفان و محافظ ارزش‌های الهی و پشتوانه نظام اسلامی است.

وی تصریح کرد: البته برنده اصلی در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ زیرا همه ما با شرکت در انتخابات درواقع به عزت، سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی رأی می‌دهیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین نوری گفت: برنده دیگر در انتخابات نیز فرد یا افرادی است که مورد اقبال مردم قرار گرفته و مسئولیت سنگینی را بر عهده می‌گیرند و باید به تعهدهای خود عمل کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو