برگزیدگان جشنواره قرآنی خانواده طلاب جامعة المصطفی العالمیه تجلیل شدند

منبع: حوزه

9

1399/12/25

16:10


حوزه/ مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده طلاب جامعة المصطفی العالمیه در مجتمع امین قم برگزار شد.

برگزیدگان جشنواره قرآنی خانواده طلاب جامعة المصطفی العالمیه تجلیل شدند

به گزارش خبرگزاری حوزه، مراسم اختتامیه جشنواره قرآنی خانواده طلاب جامعة المصطفی العالمیه در مجتمع امین قم برگزار شد. این جشنواره با همکاری مرکز امور طلاب و خانواده طلاب جامعه المصطفی العالمیه و معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد.


حجت الاسلام و المسلمین جدیری در این مراسم در سخنانی ضمن تبریک به برگزیدگان این جشنواره، گفت: خدا را شاکرم که سیزدهمین دوره مسابقات قرآن و حدیث خانواده طلاب المصطفی در قالب سومین جشنواره قرآن و عترت مرکز خدمات حوزه‌های علمیه به نحو احسنت برگزار شد.


وی ادامه داد: حضور ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از خانواده طلاب المصطفی در رشته‌های مختلف از ۳۰ ملیت در این جشنواره قرآنی باعث افتخار است و همین انتظار نیز وجود دارد که جامعه المصطفی بتواند حول محور قران فعالیت‌هایش را توسعه دهد و طلاب این مرکز در سایه قرآن بتوانند در عالم هدایتگر باشند.


معاون خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات تصریح کرد: در جامعه اسلامی باید فرهنگ‌سازی شود که نه تنها به فرد قرآنی بلکه به خانواده قرآن نیاز داریم؛ انتظار داریم که تمام افراد خانواده طلاب قرآنی باشند و در این موضوع مادر خانواده نقش بسیار مهمی دارد.


وی بیان کرد: یکی از رسالت‌های مهم مرکز خدمات توسعه فرهنگ قرآنی بین جامعه هدف مرکز است و برای اینکه بتوانیم به این هدف دست یابیم در سال جاری همکاری مستمر و وسیعی بین معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات و مرکز امور طلاب و خانواده جامعه المصطفی انجام شد و ان‌شاءالله در سال‌های آینده این همکاری‌ها گسترده‌تر خواهد شد.


سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین مشایخی رئیس مرکز امور طلاب و خانواده جامعة المصطفی و قرائت چند نفر از برگزیدگان این جشنواره و همچنین تقدیر از برگزیدگان از دیگر بخش‌های این مراسم بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو