زیرا تصفیه آسا عرضه کننده و فروشگاه اینترنتی انواع دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل در ایران است که به ارائه خدمات تخصصی در ارتباط با انواع تصفیه کننده آب خانگی میپردازد. از جمله برندهای فیلتر آب تصفیه کن خانگی که توسط شرکت تصفیه آسا عرضه میگردند و اورجینال و اصل تایوان هستند میتوان به مینروا Minerva، آکوا aqua، سافت واتر soft water، سی سی کا cck و... اشاره نمود.

پیشنهاد میکنیم برای خرید فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی از تصفیه آسا با کارشناسان فروش شرکت شماره ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ تماس حاصل فرمایید.

از نکات مهمی که حتما در زمان خرید فیلتر میبایست در نظر بگیرید این مسئله است که کیفیت فیلترهای اصلی و اورجینال توسط کارشناسان مشخص میگردد. پس پیشنهاد میکنیم حتما از مراکز معتبر تصفیه آب به تهیه لوازم آن بپردازید. برای مثال فیلترهای کربن تقلبی در مراحل دوم و سوم و پنجم در صورتی که کربن گیاهی ۱۰۰ درصد باشند قیمت پک آن بین ۱۰۰ الی ۲۰۰ هزار تومان خواهند بود اما در صورت تقلبی بودن و نداشتن استاندارد، آنتراسیت داخل آن پر شده و قیمت پک فیلتر بین ۳۰ الی ۵۰ هزار تومان خواهد بود.

قیمت فیلتر تصفیه آب خانگی

شرکت تصفیه آسا عرضه کننده انواع بهترین فیلتر تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران است که میتوانید برای مشاهده انواع فیلتر تصفیه آب اینجا کلیک کنید تا قیمت فیلتر تصفیه آب سایت تصفیه آسا را مشاهده نموده و هر کدام از پک های مد نظر خود را انتخاب نمایید. کارشناسان فنی تصفیه آسا خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب در تهران نیز ارائه مینمایند که در محل شما حاضر شده و فیلترهای مورد نیاز را عوض میکنند. توجه کنید که دیر عوض کردن فیلتر دستگاه باعث میشود تا کیفیت آب آشامیدنی و قطعات و فیلترهای دستگاه شما آسیب ببیند پس در زمان مناسب صافی های خود را تعویض نموده یا از کارشناسان تصفیه آسا درخواست خود را ثبت نمایید تا در لیست اطلاع رسانی زمان تعویض قرار داده شده و در زمان های استاندارد و اصولی به شما اطلاع رسانی گردد.

انواع فیلتر تصفیه آب خانگی در واقع عمل اصلی در انواع دستگاه تصفیه آب خانگی را انجام میدهند. هر فیلتر آب در هر مرحله طبق توانایی مشخص، املاح مضری از آب آشامیدنی شهری را حذف و تصفیه مینماید تا سختی آب آشامیدنی نرمال و استاندارد برای سلامت بدن انسان شود.

توجه داشته باشید که شما حتی اگر از بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز استفاده نمایید میبایست تعویض فیلتر تصفیه آب خود را در زمان های منظم انجام دهید تا کیفیت آب خروجی تصفیه شده کاهش پیدا نکند، همچنین رسوبات با تعویض دیر صافی ها وارد قطعات دستگاه شما خواهد شد و میتواند به پمپ و قطعات دیگر دستگاه آسیب وارد نماید. برای مثال باز نشدن فیلتر دستگاه تصفیه آب ناشی از رسوب کردن شن و ماسه و گل و لای به قطعات دستگاه میشود که در این صورت هوزینگ مراحل پایینی یا اتصالات مراحل بالایی دستگاه شما جرم گرفته و درست باز نمیشوند.

دستگاه تصفیه آب تایوانی اصل خانگی در مراحل اول دوم سوم در دستگاه های پمپ و مخزن دار، در واقع پیش تصفیه محسوب میگردند و املاح درشت آب را تصفیه مینمایند. ممبران اسمز معکوس، که اصلی ترین فیلتر آب تصفیه کن خانگی محسوب میشود و سختی آب آشامیدنی را با حذف املاح مضری همچون نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم و… کاهش میدهد تا تی دی اس آب آشامیدنی تصفیه شده به زیر 100 که استاندارد سلامت بدن انسان است کاهش یابد.

فیلترهای تصفیه آب مراحل پنجم تا هشتم نیز با حفاظت از املاح مفید موجود در آب آشامیدنی و افزایش سطح اکسیژن و ph قلیایی کننده آب، خواص مثبتی برای نوشیدن آب تصفیه شده در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

خرید فیلتر

انواع فیلتر آب تصفیه کن خانگی

دستگاه های آب تصفیه کن خانگی تایوانی در مدل های 6 مرحله ای، 7 مرحله ای یونیزه قلیایی کننده آب آشامیدنی، 8 مرحله ای آنتی باکتریال اکسیژن ساز و 8 مرحله ای فرابنفش لامپ یو وی دار عرضه میگردند که به عملکرد انواع فیلترهای قرار گرفته روی این دستگاه های استاندارد بازار که با برند مینروا Minerva تایوان عرضه میگردند میپردازیم :

فیلتر مرحله اول پلی پروپیلن pp : فیلتر الیافی در شماره یک و ورودی دستگاه قرار میگیرد. این صافی آب املاح درشت موجود در آب آشامیدنی همچون شن و ماسه و گل و لای و زنگ لوله را از آب آشامیدنی حذف و تصفیه مینماید. پلی پروپیلن در واقع یک محصول پنبه ای مانند سفید است که در یک حوزینگ شفاف دستگاه قرار گرفته و در صورت اشباع شدن به رنگ قرمز و قهوه ای زنگ لوله در خواهد آمد. ضمن این که حذف املاح درشت موجود در آب باعث میشود تا از بروز سنگ کلیه در بدن انسان جلوگیری گردد.

فیلتر مرحله دوم کربن اکتیو فعال گرانول gac udf : فیلتر کربنی در شماره دو به صورت دانه های کربن صد در صد گیاهی ساخته شده از پوسته نارگیل قرار گرفته و وظیفه آن آزادسازی یون های مثبت و منفی و حذف کلر از آب آشامیدنی است. کلر موجود در آب آشامیدنی باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان میگردد و حذف آن میتواند از مضرات کلر در آب آشامیدنی جلوگیری نماید.

فیلتر مرحله سوم کربن بلاک فشرده cto : کربن بلاک در مرحله سوم در واقع تکمیل کننده عملکرد مرحله دوم بوده و در شماره سه از هوزینگ های پایینی دستگاه قرار میگیرد. کربن بلاک توانایی حذف کلرامین و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را دارد ضمن این که این فیلتر در واقع محافظ ممبران اسمز معکوس در مرحله چهارم بوده و از عبور املاح درشت و ورود آن به فیلتر ممبران را جلوگیری مینماید تا عمر مفید ممبران کاهش پیدا نکند.

نکته : فیلترهای مراحل اول دوم سوم ذکر شده در بالا به فیلترهای سه گانه تصفیه آب معروف هستند که در واقع عملکرد پیش تصفیه را انجام داده و عملکردهای اصلی از فیلتر مرحله چهارم به بعد شروع میشود. برای تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی با کارشناسان تصفیه آسا 02177167717 تماس حاصل فرمایید.

فیلتر مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس reverse osmosis memberane : ممبران اسمز معکوس یک فیلتر بسیار ریزبافت 13 لایه قرار گرفته در حوزینگ ممبران و در فیلترهای بالایی به صورت افقی قابل مشاهده است. ممبران در واقع قلب اصلی دستگاه تصفیه آب خانگی زیرسینکی محسوب میشود و در واقع توانایی حذف املاح مضر موجود در آب آشامیدنی تا 0,0001 میکرون را داراست. این املاح مضر عبارت اند از نیترات، نیتریت، آرسنیک، آلومینیوم، آهک، سرب و... که اکثر این املاح سرطانزا بوده و ضررهای زیادی برای سلامت بدن انسان ایجاد مینمایند.

فیلتر مرحله پنجم پست کربن خطی post carbon : این فیلتر آب شیرین کن خانگی است و بو، طعم، رنگ آب تصفیه شده را بهبود میدهد.

فیلتر مرحله ششم مینرال mineral : فیلتر شماره شش املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه حذف شدند را در آب آشامیدنی حفظ مینماید تا سختی آب آشامیدنی بیش از اندازه کاهش پیدا نکند.

فیلتر مرحله هفتم آلکالاین : فیلتر قلیایی کننده آب آشامیدنی با افزایش سطح ph آب به آن خواص آنتی اکسیدانی یا ضد سرطانی قوی میدهد.

فیلتر مرحله هشتم آننی باکتریال اکسیژن ساز : فیلتر آنتی باکتریال که در دستگاه تصفیه آب اکسیژن ساز مینروا قرار میگیرد با افزایش سطح اکسیژن آب تصفیه شده به حذف باکتری های مضر موجود در آب آشامیدنی میپردازد.

فیلتر مرحله هشتم لامپ یو وی uv : لامپ یو وی برای آب چاه خانگی استفاده میشود و با اشعه ماورابنفش به انگل زدایی و میکروب زدایی آب تصفیه شده میپردازد و آب چاه خانگی را به آب شرب تبدیل مینماید.

تعویض فیلتر

فیلترهای سه گانه تصفیه آب

فیلترهای سه گانه تصفیه آب تایوانی معمولا بین 4 الی 6 ماه تعویض میشوند و قیمت آن نیز از 30 هزار تومان تا 200 هزار تومان در بازار موجود است. حتما بعد از تعویض فیلترهای سه گانه تصفیه آب کربن گیری دستگاه را فراموش نکنید زیرا در این صورت ممبران مرحله چهارم آسیب دیده و توانایی تصفیه نخواهد داشت.

بهترین زمان تعویض فیلتر تصفیه آب

حتی اگر شما بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران را خریداری کرده باشید ولی در زمان های استاندارد دستگاه خود را سرویس نکنید کیفیت آب آشامیدنی تصفیه شده کاهش پیدا خواهد کرد. زمان تعویض فیلترهای تصفیه آب خانگی به شرح زیر است :

1. مرحله اول پلی پروپیلن : هر چهار الی شش ماه

2. مرحله دوم کربن اکتیو گرانول : هر چهار الی شش ماه

3. مرحله سوم کربن بلاک : هر چهار الی شش ماه

4. مرحله چهارم ممبران اسمز معکوس : هر یکسال و نیم الی دو سال

5. مرحله پنجم پست کربن خطی : هر یکسال الی یکسال و نیم

6. مرحله ششم مینرال : هر یکسال الی یکسال و نیم

7. مرحله هفتم آلکالاین قلیایی ساز : هر یکسال الی یکسال و نیم

8. مرحله هشتم آنتی باکتریال اکسیژن ساز : هر یکسال الی یکسال و نیم

9. مرحله هشتم لامپ یو وی : نیاز به تعویض ندارد.

خرید فیلتر تصفیه آب خانگی از تصفیه آسا

هزینه تعویض فیلتر تصفیه آب بستگی به کیفیت فیلتر انتخابی شما و تعداد مراحل مورد نیاز برای تعویض دارد. برای مشاوره و درخواست خدمات تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی با شرکت تصفیه آسا 02177167717 تماس حاصل فرمایید.