زمان ثبت قرارداد بازیکنان جدید استقلال

منبع: ورزش 3

9

1399/12/25

16:23


با اعلام باشگاه استقلال قرارداد بازیکنان جدید این تیم نهایتا تا روز چهارشنبه ثبت می‌شود.

زمان ثبت قرارداد بازیکنان جدید استقلال

به گزارش "ورزش سه"، مسئولان باشگاه استقلال بعد از کش و قوس های فراوان سرانجام موفق شدند روز گذشته طلب نیکولای بودوروف مدافع بغارستانی سابق خود را پرداخت کردند.


این بازیکن با شکایت به فیفا باشگاه استقلال را به پرداخت 140 هزار دلار محکوم کرد و البته پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه را نیز بست. حالا با پرداخت پول این بازیکن، مسئولان استقلال نامه نگاری های لازم را با فیفا انجام دادند و امیدوارند طی یکی، دو روز آینده پنجره نقل و انتقالاتی شان باز شود.


در چنین شرایطی تا زمانی که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز نشود، مسئولان باشگاه حق استفاده از بازیکنان جدید خود را ندارند. سعید مهری، عرفان گل محمدی و آرمان رمضانی 3 بازیکن جدید استقلال هستند که هنوز قراردادهایشان در سازمان لیگ به ثبت نرسیده است. مدیران استقلال اما امیدوارند تا نهایتا روز چهارشنبه این قراردادها ثبت شود و نفرات مذکور مشکلی برای همراهی تیمشان در آینده نداشته باشند.


حجت نظری، سخنگوی باشگاه استقلال درباره زمان بازشدن پنجره نقل و انتقالات و ثبت قرارداد نفرات جدید عنوان کرد: «بدهی به بودوروف به صورت کامل پرداخت شده و در اولین فرصت که ایمیل به وکیل فیفا برسد پنجره باز شود. فکر می‌کنم فردا یا حداکثر پس فردا قراردادهای جدید را ثبت کنیم. »


وی درباره موضوع طلبکاران داخلی استقلال تاکید کرد: «طلبکاران دیگری داریم که داخلی هستند هر چند با آنها هم صحبت شده و امیدوارم خیلی زود با آنها توافق نهایی را انجام بدهیم.عضو هیات مدیره استقلال خاطرنشان کرد: آنطور که من در جریان هستم با زحماتی که باشگاه کشیده مشکلی برای ثبت قراردادها نداریم.»

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو