ماجدی: مسابقات رده های سنی نوجوانان و جوانان تغییر کرده است

منبع: طرفداری

4

1399/12/25

16:26


ماجدی: مسابقات رده های سنی نوجوانان و جوانان تغییر کرده است

میرشاد ماجدی بیان کرد باید بهترین برنامه را برای روند توسعه ای فوتبال پایه داشته باشیم

میرشاد ماجدی صحبت هایی را در مورد فوتبال جوانان عنوان کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی، عضو هیات رییسه  و رییس کمیته جوانان در خصوص نشست امروز که در سالن کنفرانس مرکز ملی فوتبال برگزار شد، گفت:

کمیته جوانان امروز نشست مشترکی را با مسئولین برگزاری مسابقات فوتبال پایه کشوری، سازمان لیگ، استان تهران و اعضای کمیته جوانان  به منظور بررسی رده های سنی تیم های ملی نوجوانان و جوانان برای حضور در مسابقات فوتبال در سالهای  ۲۰۲2 و۲۰۲۳ تشکیل داد.

او گفت:

در این نشست همسو سازی سنین مسابقات فوتبال پایه کشور با مسابقات فوتبال  2022  و 2023 و همچنین رقابتهای آسیایی و جهانی بود که اعضا به بررسی آن پرداختند.

ماجدی در ادامه بیان کرد:

با توجه به نامه ای که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شده،  شاهد ایجاد تغییرات سنی برای سال آینده از رده سنی  زیر 12 تا زیر 22 سال کشور هستیم. بر همین اساس امروز جلسه ای را تشکیل داده تا بررسی های نهایی در این زمینه صورت گیرد تا خروجی آن طی چند روز آینده اعلام شود.

ماجدی:  مسابقات رده های سنی نوجوانان و جوانان تغییر کرده است

رئیس کمیته جوانان در پایان گفت:

 از فصل آینده طبق استانداردهای AFC تغییرات لازم را در مسابقات رده های سنی باید داشته باشیم. بازی های نوجوانان در رده زیر 17 سال و جوانان در رده سنی زیر 20 سال برگزار خواهد شد.بر همین اساس سعی ما بر این است که با ارائه برنامه ای مدون و دقیق، پس از بررسی یک طراحیث و برنامه ریزی در راستای رشد و توسعه هر چه بیشتر فوتبال در بخش پایه داشته باشیم.

این نشست با حضور میرشاد ماجدی، رضاعبدی، پاک ضمیر، حسینی، یوسف جعفری، علی میرغفاری و سمیه دهقانیان برگزار شد.

همچنین مسعود مقیم نیز به صورت آنلاین در این نشست شرکت کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو