زینچنکو: هدف ما قهرمانی در تمام رقابت ها است؛ رویایم بازی در منچسترسیتی است

منبع: طرفداری

7

1399/12/25

16:32


زینچنکو: هدف ما قهرمانی در تمام رقابت ها است؛ رویایم بازی در منچسترسیتی است

مدافع باشگاه منچسترسیتی می گوید هدف این تیم در مسابقات این فصل قهرمانی در تمام تورنمنت ها است.

الکساندر زینچنکو، مدافع منچسترسیتی با حضور در کنفرانس خبری پیش از دیدار مقابل مونشن گلادباخ در لیگ قهرمانان، به سوالات خبرنگاران پاسخ داد. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

در مورد قهرمانی در مسابقات این فصل

هنوز در تمام تورنمنت ها حضور داریم و می خواهیم در تمام رقابت ها قهرمان شویم. باید در تمام مراحل لیگ قهرمانان بهترین عملکردمان را داشته باشیم. مسابقاتمان همیشه سخت هستند. باید آماده باشیم و بهترین عملکردمان را ارائه دهیم.

در مورد امکان پذیر بودن قهرمانی در تمام تورنمنت ها

قهرمانی در تمام مسابقات امکان پذیر است بایرن مونیخ سال گذشته این موضوع را نشان داد. بارسلونا هم این کار را با پپ کرد و به نظرم این کار امکان پذیر است. تیم خوبی داریم که بهترین بازیکنان دنیا هستیم پس چرا نباید قهرمان شویم؟ در رختکن تیم عطش قهرمانی را می بینم. همه به دنبال قهرمانی هستند. مهم ترین دو ماه دوران بازی خود را در پیش داریم. سرجیو آگوئرو و فرناندینیو بیش از 10 سال است که در این باشگاه هستند و لیاقت کسب قهرمانی را دارند.

در مورد تغییر پست و بازی در دفاع چپ

فکر می کنم دویستمین باری است که به این سوال جواب می دهم. در آغاز اصلا آسان نبود اما در گذشته هم چند باری در این پست بازی کرده بودم. البته باید بگویم همیشه جا برای پیشرفت وجود دارد.

در مورد حضور در منچسترسیتی

حس خوبی از حضور در این تیم دارم چون وقتی در کنار بهترین بازیکنان دنیا بازی می کنید، همه چیز آسان تر است. در حال استفاده از این فرصت هستم تا از این بازیکنان یاد بگیرم. همیشه گفته ام حضور در این باشگاه مانند رویا است و خیلی خوشحالم. قبلا شایعات زیادی در مورد من و علاقه ام به ترک باشگاه وجود داشت اما رویایم ماندن در سیتی است.

در مورد بازی با مونشن گلادباخ

آنها بازیکنان خوبی دارند و این موضوع را به تمام اروپا نشان داده اند. باید برای رقابت با آنها آماده باشیم.

در مورد نقش روبن دیاس در ترکیب

او نقش بسیار مهمی دارد و از زمانی که آمده، اعتماد به نفس بالایی پیدا کرده ایم. فقط او نیست که عملکرد خوبی داشته و عملکرد ما در کنار جان، امریک، ژوائو و کایل باورنکردنی بوده است. به نظرم اصلی ترین دلیل این اتفاق سخت کوشی ما بوده است.

 

مطالب مشابه


ویدئو