بنزما: دوست دارم دوباره با رونالدو بازی کنم؛ اگر هالند فرصت انتقال به رئال مادرید را پیدا کرد، بگذارید بیاید!

منبع: طرفداری

15

1399/12/25

17:00


بنزما: دوست دارم دوباره با رونالدو بازی کنم؛ اگر هالند فرصت انتقال به رئال مادرید را پیدا کرد، بگذارید بیاید!

کریم بنزما در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با آتالانتا حضور پیدا کرد و پاسخگوی سوالات شد.

کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم رئال مادرید در آستانه دیدار برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل آتالانتا در کنار زیدان به کنفرانس مطبوعاتی رفت.

به گزارش طرفداری و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، در حالیکه دیدار رفت دو تیم با پیروزی 1-0 مادریدی ها به پایان رسیده، بنزما گفت:

باید با جاه طلبی زیادی برای کسب پیروزی به میدان برویم. این بازی بسیار مهمی برای ماست. بازی سختی خواهد بود چون حریف تیم بسیار خوبی است. ما از بازی رفت برتری داریم، اما کافی نیست چون آنها با تمام توان به میدان خواهند آمد. در این باشگاه همیشه فشار وجود دارد. من اینجا هستم تا پاس گل بدهم و گلزنی کنم. در برخی بازی ها موقعیت هایی برای گلزنی بیشتر داشتیم و در تمرینات روی این مسئله کار می کنیم. ما در بازی ها پیروز می شویم، اما هر ساله حریفان قوی تر می شوند و عقب تر می نشینند. این کار را سخت تر می کند. امیدوارم گل های بیشتری به ثمر برسانیم.

مصدومیت مجدد ادن هازارد

ادن از وقتی به اینجا آمده شانس چندانی نداشته است. برای او ناراحتم چون می دانیم که بازیکن بزرگی است. درون زمین خیلی می توانیم به هم کمک کنیم. او می خواهد نشان دهد که یک ستاره است و ما اینجا هستیم تا به او کمک کنیم. امیدوارم زودتر خوب شود چون به او نیاز داریم.

ارلینگ هالند برای تقویت تیم

من در مورد بازیکنی که در باشگاه ما نیست صحبت نخواهم کرد. هر سال در مورد مهاجمانی که می توانند برای رئال مادرید گلزنی کنند صحبت می کنیم. او بازیکن جوانی است که گل های زیادی به ثمر می رساند و باید سخت تلاش کند تا به تیمش کمک کند. اگر روزی فرصن انتقال به رئال مادرید را پیدا کرد، بگذارید بیاید!

شایعات بازگشت کریستیانو رونالدو

ما کارهای زیادی همراه با کریستیانو انجام داده ایم، گل ها، پاس گل ها،... اما این به سه سال پیش مربوط می شود. کریستیانو برای تیم دیگری بازی می کند. من رئیس یا سرمربی باشگاه نیستم و نمی دانم که کریستیانو در یووه خوشحال است یا نه. دوست دارم که دوباره با او بازی کنم و او بازیکنی است که گل های زیادی به ثمر می رساند. چیز دیگری نمی توانم به شما بگویم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو