هواداران حریف آسیایی استقلال، پس از برکناری سرمربی حالا نوبت به مدیرعامل است

منبع: طرفداری

8

1399/12/25

17:07


هواداران حریف آسیایی استقلال، پس از برکناری سرمربی حالا نوبت به مدیرعامل است

وضعیت الاهلی عربستان این روزها بحرانی است و از رسانه های عربی به گوش می رسد پس از برکناری سرمربی این تیم گویا نوبت به کنار گذاشتن آقای مدیرعامل است

به گزارش طرفداری، سقوط تیم الاهلی عربستان به رده پنجم جدول رده بندی باعث شد تا هواداران این شاکی شوند و به دنبال ایجاد شرایطی بهتر برای تیم خود هستند. آنها که حالا سرمربی صربستانی خود را کنار کشیده می بینند حالا به دنبال این هستند تا خبر برکناری مدیرعامل خود را نیز بشنوند تا شاید کمی از درد آنها کاهش یابد. به همین دلیل اعضای هیات مدیره باشگاه الاهلی تقاضای جلسه ای اضطراری به ریاست شاهزاده منصور بن مشعل کردند تا در این باره به تبادل نظر بپردازند و در رابطه با بحران های مالی و فنی و اداری و ... تصمیم گیری کنند.

در گزارش هایی که در این باره منتشر شده است وضعیت دیگری از ارتباط مدیریت این باشگاه با بازیکنان داده است. در گزارش ها آمده که ارتباط عبدالله مومن و بازیکنان تیم الاهلی به بن رسیده است هر چند مدیرعامل الاهلی معتقد است که همه این صحبت ها شایعه است و ارتباط او با بازیکنان خود در بهترین حالت قرار دارد.

با این حساب باید در انتظار جلسه هیات مدیره باشگاه الاهلی عربستان ماند تا مشخص شود عبدالله مومن به کار خود ادامه خواهد داد یا خیر. موضوعی که باعث شده تا بسیاری از خبرنگاران و کارشناسان در این باره به بحث و جدل بپردازند.

الاهلی عربستان در بازی بیست و سوم خود، برابر تیم النصر عربستان با نتیجه دو بر یک شکست خورد تا با به دست آوردن چهارمین باخت متوالی به رده پنجم جدول رده بندی سقوط کنند. آنها در دیدار بعدی باید برابر تیم الفتح به میدان بروند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو