زیدان: وضعیت هازارد مشکوک است؛ نباید خیلی روی پیروزی بازی رفت حساب کنیم

منبع: طرفداری

14

1399/12/25

17:07


زیدان: وضعیت هازارد مشکوک است؛ نباید خیلی روی پیروزی بازی رفت حساب کنیم

زین الدین زیدان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار با آتالانتا مصدومیت مجدد ادن هازارد را تأیید کرد!

ادن هازارد بعد از مدت ها دوری از میادین، 15 دقیقه مقابل الچه به میدان رفت و مجدداً مصدوم شد تا دیدار حساس تیمش مقابل آتالانتا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را از دست بدهد.

به گزارش طرفداری، و به نقل از مارکـا، این مصدومیت ها برای بازیکن بلژیکی دیگر همه را کلافه کرده و زین الدین زیدان، سرمربی تیم در این خصوص گفت:

هازارد برای همراهی تیم آماده نیست. به زودی متوجه می شویم و نمی توانم چیز بیشتری به شما بگویم. نمی توانم این مسئله را به شما توضیح دهم. امیدوارم مشکل جدی نباشد چون باید مثبت نگاه کنیم. چیزی در این میان مشکوک است. او هیچوقت در طول کارنامه اش انقدر مصدوم نبوده و حالا این شرایط برای او جدید است. همگی می خواهیم به او کمک کنیم. امیدوارم هرچه زودتر با ما باشد. هواداران ما باید منتظر او باشند. می دانیم او چه بازیکنی است و هواداران و من به عنوان مربی تیم می خواهیم بازی او را ببینیم. باید صبور باشیم و صبر کنیم.

روند تکامل رودریگو

او بازیکنی است که به خوبی خود را با تیم هماهنگ کرده و بازیکنی برای حال و آینده باشگاه است و رشد زیادی داشته است. از او راضی هستیم و از کیفیتی که دارد مطلعیم. باید به همین روند طبیعی اجازه دهیم که پیشرفت کند.

ما بازی  رفت را انجام داده ایم، اما می دانیم که بازی برگشت سخت تر خواهد بود. هنوز به چیزی دست نیافته ایم و باید خیلی چیزها را دوباره نشان دهیم تا به دور بعد صعود کنیم. می خواهیم عملکرد فوق العاده ای ارائه کنیم، اما نباید روی پیروزی در بازی رفت خیلی حساب کنیم.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو