«نورباران» شبکه رادیویی تهران در ایام شعبانیه

منبع: حوزه

6

1399/12/25

17:35


حوزه / «نورباران» کاری از گروه تفریحات و سرگرمی رادیو تهران که به مناسبت ایام شعبانیه در ۴ قسمت از (سه شنبه ۲۶ اسفند) ساعت ۲۱ تا ۲۳ تقدیم مخاطبان می شود.

«نورباران» شبکه رادیویی تهران در ایام شعبانیه

به گزارش خبرگزاری حوزه، «نورباران» یک برنامه شاد عیدانه شبانگاهی که در قالب ترکیبی به مناسبت فرارسیدن ایام شعبانیه با محوریت گفت‌وگو با مهمانان در حوزه های هنری، فرهنگی، ورزشی در این ایام از موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز روی آنتن رادیو تهران می‌رود.

بنا به این گزارش، با توجه به شب‌های عید و جشن و شادمانی؛ ایجاد فضایی مفرح و سرگرم کننده برای مخاطب از جمله ضرورت‌ها و اولویت‌های برنامه «نور باران» است، علاوه بر این آشنایی با سنت‌های قدیمی در اعیاد شعبانیه در روزگاران قدیم، بررسی ضرورت وجود شادی و نشاط در خانواده و جامعه، ایجاد فضای پرنشاط در گفتگوهایی که با هنرمندان و مخاطبان می‌شود؛ پیش‌بینی شده است. از بخش‌های این برنامه می‌توان به آیتم‌های طنز اشاره کرد که شامل برش‌هایی از استندآپ کمدی‌ها، فیلم‌ها و سریال‌های طنز است. پروفسور بالتازار نگاه طنزآمیز به مسائل مختلف دارد، چالش‌های پروفسور بالتازار در قسمتهای مختلف برنامه پخش می‌شود.

علاوه بر این؛ گزارش‌هایی از سطح شهر و اماکنی که با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی مراسم جشن برگزار می‌کنند، تقدیم حضور مخاطبان خواهد شد. همچنین؛ هر شب ارتباط تلفنی با کارشناس مذهبی برقرار می‌شود که پیرامون نقش و جایگاه شادی و نشاط در جامعه و همچنین اعیاد شعبانیه گفت‌وگو خواهد شد. در این برنامه به جهت ایجاد تعامل با مخاطبان و ایجاد سرگرمی، چالش‌های تلفنی و پیامکی نیز طرح شده است.

«سکانس ِخنده» از دیگر آیتم‌های برنامه نور باران که شامل برشهایی از فیلم‌ها، سریال‌ها و برنامه‌های طنز حوزه سینما، تلویزیون و رادیو است. آیتم «قدیمی‌ها» آیینهای‌های قدیمی در تهران را در زمان جشن‌های مذهبی بررسی می کند. «آدم حسابی» گفتگو با انسان‌های خیر و شادی آفرین است. در پایان هم بسته‌های گزارشی از فضای عیدانه و جنب و جوش شب عید تقدیم مخاطبان می‌شود.

مهدی مجنونی کسمائی تهیه‌کننده و نویسنده، امیرحسین ثقفی تهیه کننده، فربد رحیمی مقدم گوینده، حسین فهیمی پور آیتم ساز، آرمین تقی نژاد هماهنگی و آیتم ساز، یاسمن طاهری نویسنده و آیتم ساز، یاسر کطاییان ارتباطات و... عوامل این برنامه هستند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا می توانند از طریق وب سایتWWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید. در محدوده استان تهران از طریق موج اف.ام ردیف ۹۴ مگاهرتز و ای.ام ردیف ۱۳۳۲ کیلوهرتز شنونده ما باشید. همچنین شنوندگان از سرتاسر کشور هم می‌توانند شبکه رادیویی تهران را از طریق گیرنده های دیجیتال(ست تاپ باکس) دریافت کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو