مورینیو: حیف که داوران پس از بازی مصاحبه نمی کنند؛ شاید آن ها هم از این تعداد بازی خسته شده اند!

منبع: طرفداری

13

1399/12/25

17:43


مورینیو: حیف که داوران پس از بازی مصاحبه نمی کنند؛ شاید آن ها هم از این تعداد بازی خسته شده اند!

سرمربی پرتغالی اسپرز از قضاوت مایکل اولیور در بازی مقابل توپچی ها ناراضی است.

شب گذشته، تیم های آرسنال و تاتنهام در چارچوب رقابت های لیگ برتر انگلیس به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه 2-1 به سود توپچی ها به پایان رسید.

به گزارش طرفداری و به نقل از اسکای، ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی باشگاه تاتنهام راجع به عملکرد تیم خود در بازی مقابل آرسنال می گوید:

در نیمه اول بازی عملکرد بدی داشتیم و نتوانستیم آن ها را تحت فشار قرار دهیم. برخی از بازیکنان کلیدی ما در حملات محو بودند. در نیمه دوم بر خلاف نیمه اول توانستیم کنترل بازی را در دست بگیریم و عملکرد بهتری داشتیم. طی 30-25 دقیقه پایانی بازی، تلاش زیادی برای تغییر نتیجه بازی انجام دادیم. من قصد ندارم از بازیکنانی که عملکرد ضعیفی داشتند نام ببرم زیرا ما یک تیم هستیم. من هم همچون بازیکنان در عملکرد بدی که در نیمه اول داشتیم، مقصر هستم. نکته مهم این است که در نیمه دوم عملکرد بسیار بهتری داشتیم و نسبت به نیمه اول کاملا متفاوت بودیم.

گل دوم آرسنال از روز نقطه پنالتی به ثمر رسید. کادرفنی تاتنهام و بازیکنان این تیم اعتراض زیادی به تصمیم مایکل اولیور، داور این مسابقه داشتند. مورینیو در این باره گفت:

داوران پس از بازی مصاحبه نمی کنند؟ چه حیف! من سوالی دارم که گرفتن جواب آن غیر ممکن است زیرا مایکل اولیور مصاحبه نمی کند و پل تیرنی (داور VAR) نیز همینطور. با این حال، کوین فرند (داور چهارم) گفت که مایکل اولیور در آن صحنه دید واضحی داشت و کمک داور ویدیویی نمی خواست یا نمی توانست علیه تصمیم او اقدام کند. از روی نیمکت، 50-40 متر با آن صحنه فاصله داشتم اما بلافاصله صحنه را از تبلت خود تماشا کردم و از نظر من تصمیم اولیور اشتباه بود. داوران نیز گاهی اوقات کار سختی دارند و من گلایه نکردم. با برگزاری این تعداد بازی، بازیکنان خسته می شوند، مربیان خسته می شوند و شاید داوران نیز خسته شوند! اولیور قضاوت دیداری در رقابت های اروپایی را بر عهده داشت و شاید خسته شده بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو