انتصاب سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌ های زورخانه‌ ای و کشتی پهلوانی

منبع: طرفداری

4

1399/12/25

17:56


انتصاب سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌ های زورخانه‌ ای و کشتی پهلوانی

سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

مسعود ملکی طی حکمی از سوی مهرعلی باران چشمه سرپرست فدراسیون به‌عنوان سرپرست دبیری فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی منصوب شد.

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، در حکم باران چشمه خطاب به ملکی آمده است:

با عنایت به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی در رشته ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، به موجب این حکم از تاریخ 26 اسفندماه 1399 به‌عنوان سرپرست دبیری  فدراسیون منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود در راستای اهداف و برنامه‌های فدراسیون برای توسعه ورزش زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی با تدوین برنامه‌های هدفمند اقدامات بایسته را به عمل آورید.

پیش از این محمد جعفرپور در این سمت فعالیت داشت که خدمات شایانی را در جهت ارتقای جایگاه این رشته اصیل و ایرانی در سطح کشور از خود به یادگار گذاشت و باران چشمه نیز از خدمات و تلاش‌های ارزنده او تقدیر و تشکر کرد.

مسعود ملکی از قهرمانان ورزش زورخانه‌ای است که در سوابق خود مربیگری و داوری ملی و بین‌المللی این رشته، دبیری کمیته‌های داوری و فنی فدراسیون و ... را دارا بوده و هم‌اکنون با عناوینی همچون دبیر هیئت پهلوانی استان اصفهان و رئیس هیئت ورزش‌های زورخانه‌ای شهرستان اصفهان در این رشته فعالیت دارد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو