دردسر شیرین یحیی گل محمدی برای انتخاب وینگر

منبع: طرفداری

9

1399/12/25

18:03


دردسر شیرین یحیی گل محمدی برای انتخاب وینگر

یحیی گل محمدی برای انتخاب ترکیب اصلی اش دچار دردسر شیرینی خواهد بود

یحیی گل محمدی در بازی روز پنجشنبه با نفت مسجد سلیمان برای انتخاب ترکیب اصلی اش کار سختی خواهد داشت.

به گزارش طرفداری، حالا انتخاب ترکیب اصلی برای یحیی گل محمدی کار مشکلی است. گل محمدی روزهای پر فراز و نشیبی را در پرسپولیس تجربه کرد و حتی در برخی بازی ها مجبور به استفاده از مدافعان چپ و راست برای حضور در دفاع میانی بود. اما آن روزها را با بردباری پشت سر گذاشت تا امروز برای انتخاب 11 مرد اصلی اش دردسر شیرینی داشته باشد. به خصوص در برخی پست ها که تعدد بازیکن بزرگ و آماده در آن ها زیاد است.

یکی از این مناطق بی شک انتخاب وینگر خواهد بود که کار را برای گل محمدی سخت خواهد کرد. سیامک نعمتی، وحید امیری، امید عالیشاه، احسان پهلوان و مهدی ترابی بازیکنانی هستند که گل محمدی از بین آن ها باید دست به انخاب دو بازیکن بزند.

احسان پهلوان بازیکن مورد علاقه گل محمدی است و امید عالیشاه در بازی قبلی دو بار موفق به گلزنی شده. مهدی ترابی در بازی قبلی پاس گل داده و سیامک نعمتی در بازی های اخیر ستاره سرخ پوشان بوده است. ضمن این که وحید امیری نیز بازیکنی نیست که بتوان به راحتی از نام او گذشت. البته که گل محمدی می تواند وحید امیری را یک خط جلوتر فرستاده و در کنار شهریار مغانلو به عنوان مهاجم بهره ببرد اما هنوز مشخص نیست از بین 4 بازیکن دیگر کدامیک در بازی با نفت مسجد سلیمان به عنوان بازیکن فیکس در زمین حاضر خواهند شد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو