دلیل اختلاف میان هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ چیست؟

منبع: طرفداری

5

1399/12/25

18:10


دلیل اختلاف میان هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ چیست؟

هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ و حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه با یکدیگر به مشکل خورده اند 

اخیرا در رسانه های آلمانی، اخباری در خصوص رابطه بد میان هانسی فلیک، سرمربی بایرن مونیخ با حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی این باشگاه مطرح می شود و با توجه به شایعات حضور هانسی فلیک در تیم ملی آلمان، ماجرای اختلاف فلیک و صالح حمیدزیچ پررنگ تر شده است. اسکای آلمان، گزارشی در این خصوص تهیه کرده که به مرور آن می پردازیم.

سانه نه؛ فلیک، هاورتس را می خواست

تنش میان هانسی فلیک و حسن صالح حمیدزیچ، به ژانویه 2020 یعنی همان زمانی که هانسی فلیک به عنوان سرمربی دائم بایرن مونیخ منصوب شد، بر می گردد. فلیک در رسانه ها رسما درخواست خرید کرد و این در حالی بود که صالح حمیدزیچ از برنامه ریزی برای تقویت تیم در عموم، شگفت زده و ناراحت شد. ماجرای جذب الکساندر نوبل، تنش ها را بیشتر کرد. فلیک مایل بود اسون اولرایش به عنوان ذخیره مانوئل نویر به کارش ادامه دهد اما صالح حمیدزیچ، نوبل را به صورت رایگان به بایرن مونیخ آورد و اسون اولرایش را به هامبورگ فروخت. فلیک به جای بونا سار و داگلاس کاستا، سرجینیو دست و کالوم هادسون اودوی را می خواست و حتی لروی سانه هم بازیکن ایده آل او نبود. فلیک بیشتر به جذب تیمو ورنر و کای هاورتس علاقه داشت اما باشگاه بایرن مونیخ، انتقال سانه را نهایی کرد.

بایرن مونیخ به فلیک حق وتو نداد

به دنبال این تصمیمات، هانسی فلیک درخواست کرد حق وتوی تصمیمات نقل و انتقالاتی مدیران بایرن مونیخ را داشته باشد اما مدیران، این درخواست فلیک را نپسندیدند زیرا آن ها بایرن مونیخ را از هر کسی بالاتر می دانند. حالا فرصت کار کردن در تیم ملی آلمان برای فلیک فراهم است و او راه خروجی را هم پیش روی خود می بیند. به طور کلی، جدایی فلیک از بایرن مونیخ غیرممکن نیست. اگر بایرن مونیخ بتواند با یک سرمربی چون یولیان ناگلزمان توافق کند، مخالفتی با پیوستن فلیک به تیم ملی آلمان نخواهد داشت. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو