کای هاورتس: به حد کافی گلزنی نمی کنیم؛ امیدوارم به زودی خانواده‌ام را ببینم

منبع: طرفداری

6

1399/12/25

18:24


کای هاورتس: به حد کافی گلزنی نمی کنیم؛ امیدوارم به زودی خانواده‌ام را ببینم

هافبک آلمانی آبی ها از شرایط سخت زندگی در انگلستان و دوری از خانواده خود صحبت می کند.

کای هاورتس، هافبک آلمانی چلسی که در تابستان گذشته به این باشگاه پیوست، در فصل جاری در 30 مسابقه برای این تیم به میدان رفته است و موفق شده تا 5 گل به ثمر برساند و 7 پاس گل نیز بدهد.

به گزارش طرفداری و به نقل از میرر، کای هاورتس معتقد است که چلسی باید در زمینه گلزنی عملکرد بهتری داشته باشد. او در این رابطه می گوید:

ما به حد کافی گلزنی نمی کنیم. موقعیت های خوبی ایجاد می کنیم اما در مقابل دروازه حریفان آنطور که باید عمل نمی کنیم. در بازی مقابل لیدز یونایتد، موقعیت های خوبی داشتیم و من خودم دو فرصت گلزنی داشتم. باید برای حل این مشکل سخت کار کنیم و در بازی های بعدی عملکرد بهتری در این زمینه داشته باشیم.

هاورتس راجع به زندگی در انگلستان و دوری از خانواده خود می گوید:

برای من تغییر شرایط خیلی دشوار بوده است. با این حال، من 6 ماه است که در انگلستان حضور دارم و در حال عادت به زندگی در این کشور هستم. امیدوارم به زودی خانواده خود را ببینم. دوری از آن ها برای من سخت است زیرا من همیشه دوست داشتم تا اوقات فراغت خود را در کنار آن ها سپری کنم. اکنون زمان مناسبی برای وقت گذرانی با آن ها نیست و فقط من این شرایط را ندارم، هزاران نفر دیگر وضعیت بدتری نسبت به من دارند. از این بابت بهانه‌ای نیست و من تمام تلاش خود را انجام خواهم داد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو