الدحیل، به دنبال فروش محمد موسا و لوییز مارتین

منبع: طرفداری

8

1399/12/25

18:32


الدحیل، به دنبال فروش محمد موسا و لوییز مارتین

دو ستاره تیم الدحیل به زودی از این تیم جدا می شوند تا با پیراهن تیم العربی درلیگ ستارگان قطر به میدان بروند 

به گزارش طرفداری، الدحیل قطر را می توان یکی از ناموفق ترین تیم های حاضر در فصل فعلی لیگ ستارگان قطر دانست. سرخ پوشان که چهار هفته مانده به پایان بازی های لیگ ستارگان قطر به طور کامل قهرمانی در این دیدارها را از دست دادند حالا به دنبال انتقال دو بازیکن باتجربه خود به تیم العربی هستند. این جابجایی ها به درخواست مدیران تیم العربی بوده و با تلاش و رایزنی آنها مسئولان تیم الدحیل نیز اعلام کردند در روزهای پیش رو و با رصد کردن دقیق اوضاع این تیم، رضایت خود را از این اعلام خواهند کرد.

مدیران باشگاه العربی معتقدند اصرار آنها برای جذب محمد موسا و لوییز مارتین به سیاست این باشگاه در فصل آینده یعنی جمع کردن بازیکنان قطری مربوط می شود و به همین دلیل تا پیش از پایان بازی های لیگ، آنها به دنبال عقد قرارداد با دو بازیکن مدنظر خود هستند.

لوییز مارتین، مدافع فعلی تیم الدحیل قطر از جمله بازیکنانی است که حدودا 10 سال پیش و با موج بازیکنانی که تابعیت خود را تغییر دادند و با پیراهن تیم ملی قطر به میدان رفت و حالا با توجه به تابعیت قطری، به نوعی یک بازیکن بومی محسوب می شود و به این ترتیب بدون استفاده از سهمیه بازیکن خارجی می تواند برای تیم های حاضر در لیگ ستارگان قطر به میدان برود. 

احمد موسا نیز دومین بازیکنی است که به احتمال فراوان قرارداد خود را با تیم العربی درروزهای پیش رو منعقد خواهد کرد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو