زیدان و اظهار نظر مشکوکی که بوی جدایی می دهد

منبع: ورزش 3

5

1399/12/25

18:50


زین الدین زیدان، سرمربی رئال مادرید، در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر آتالانتا صحبت‌های مشکوکی را مطرح کرد.

زیدان و اظهار نظر مشکوکی که بوی جدایی می دهد

به گزارش "ورزش سه"، زین الدین زیدان بعد از پشت سر گذاشتن سه فصل شگفت‌انگیز در رئال مادرید و کسب تمام عناوین ممکن از جمله سه لیگ قهرمانان پیاپی، در سال 2018 تصمیم غیر منتظره ای اتخاذ کرد و از جمع کهکشانی‌ها جدا شد.

 

 

زیدان و اظهار نظر مشکوکی که بوی جدایی می دهد

 

 

با این حال رئال مادرید بعد از جدایی مرد فرانسوی حال و روز خوشی را سپری نکرد و نتوانست با خولن لوپتگی و پس از آن سانتیاگو سولاری اوضاع خوبی را تجربه کند؛ موضوعی که در نهایت باعث شد زین الدین زیدان در اتفاقی جالب دوباره به رئال مادرید بازگردد و از اواخر فصل 19-2018 هدایت این تیم را برای بار دوم بر عهده بگیرد.

 

لوس بلانکوس فصل گذشته با هدایت زیدان به مقام قهرمانی رقابت‌های لالیگا دست یافت. با این حال زیدان در فصل جاری و بعد از کنار رفتن رئال از رقابت های کوپا دل ری و سوپرجام اسپانیا فشار زیادی را تحمل کرده است و بسیاری معتقد هستند که امکان دارد این آخرین فصل حضور او روی نیمکت کهکشانی‌ها باشد.

 

 

زیدان و اظهار نظر مشکوکی که بوی جدایی می دهد

 

 

در همین ارتباط زیدان امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر آتالانتا و هنگامی که در مورد مصدومیت ادن هازارد صحبت می کرد، حرف های مشکوکی را به زبان آورد که به نوعی بوی جدایی از رئال مادرید را می دهد؛ جایی که او گفت: " همه می خواهیم به هازارد کمک کنیم و او را مثل گذشته در اوج ببینیم ولی نمی دانم این با من رخ خواهد داد یا یک مربی دیگر چون در هر صورت هازارد قراردادی طولانی مدت دارد. در این مورد توضیح بیشتری ندارم."

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو