احمدرضا عابدزاده میهمان شهاب حسینی

منبع: طرفداری

7

1399/12/25

19:00


احمدرضا عابدزاده میهمان شهاب حسینی

احمدرضا عابدزاده میهمان این هفته برنامه شهاب حسینی خواهد بود

احمد رضا عابدزاده میهمان برنامه این هفته همرفیق خواهد بود.

به گزارش طرفداری، برنامه هم رفیق که برای VOD ها و به مجری گری شهاب حسینی ساخته می شود این هفته میزبان احمدرضا عابدزاده دروزاه بان اسطوره ای فوتبال ایران خواهد بود. در این برنامه تاکنون چهره های مطرحی همچون فاطمه معتمد آریا، نوید محمد زاده، محمد حسین مهدویان، محسن تنابنده، احمد مهرانفر و بسیاری دیگر شرکت داشته اند.

یکی از معروف ترین برنامه های پخش شده از این مجموعه برنامه ای بود که رضا صادقی و علی انصاریان به صورت مشترک در آن حضور یافتند و به نوعی این آخرین مصاحبه علی انصاریان با رسانه ها محسوب می شد که پس از فوت او این بخش به صورت رایگان پخش شد. البته شهاب حسینی برنامه احمدرضا عابدزاده را از قبل ضبط کرده و برنامه های او به صورت زنده پخش نمی شود.

 همرفیق برنامه ای است که بعد از سفر شهاب حسینی به امریکا و فیلمی که از واکسن زدن او در فضای مجازی پیچید به شدت مورد انتقاد قرار گرفت. البته این برنامه از همان ابتدا به خاطر شایعه هایی که پیرامون پرداختی های سنگین به میهمانان برنامه وجود داشت، مورد انتقاد و هجمه بود.

 باید دید احمدرضا عابدزاده که پیش از این پیشنهاد 100 میلیون تومانی تهیه کننده برنامه دورهمی برای نشستن روبروی مهران مدیری را رد کرده بود، چه دستمزدی بابت حضور در برنامه شهاب حسینی گرفته است. 

باید دید عابدزاده کدام یک از رفقای خود را به این برنامه برده است. رضا صادقی زنده یاد علی انصاریان را به عنوان رفیق صمیمی خود به هم رفیق برده بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو