دکوراسیون مکزیکی با طراحی متفاوت و منحصر به فرد

دکوراسیون مکزیکی با طراحی متفاوت و منحصر به فرد


منبع: آرگا

15

1399/12/25

20:06


در این مطلب مجموعه ای دوست داشتنی و منحصر به فرد از دکوراسیون مکزیکی ارائه داده ایم، اگر علاقه مند به منزلی دیزاین شده با رنگ های شاد و زنده هستید که محیطی گرم را ایجاد نماید، به این چیدمان فکر کنید.

زیباسازی تنها مربوط به نوع پوشش، نوع آرایش و … نمی شود، همانگونه که در آرایش و پوشش ما نیازمند هماهنگی و انسجام هستیم، و متناسب با پوست صورت و رنگ چشم و سایر ویژگی های چهره دقت شود، در دیزاین منزل نیز باید بین تمامی وسایل از هر لحاظ (رنگ، نوع، طرح و … ) هارمونی برقرار شود، دیزاین در هر منطقه متفاوت است که می توانید بنا بر سلیقه و نیاز منزل و همچنین شرایط جغرافیایی خود طرحی را برگزیده و در منزل خود اجرا نمایید. در این مطلب با دکوراسیون مکزیکی آشنا خواهید شد.

دکوراسیون ریشه ای فرانسوی دارد، که معادل فارسی آن به معنی آراستن، زیباسازی و آذین بندی می شود، به عبارتی ساده تر دکوراسیون داخلی مثل تمام سایر هنرها، می تواند دربردارنده ی سلیقه و سبک و قوانین منحصر به فرد خود باشد که طبق سلیقه و البته در هر منطقه قابل تغییر می باشد، انواع دکوراسیون از جمله؛ دکوراسیون اسکاندیناوی، دکوراسیون فرانسوی و دکوراسیون مکزیکی و … وجود دارد که شما عزیزان می توانید منزل خود را به این سبک زیبا سازید، در این مقاله به دکوراسیون مکزیکی پرداخته ایم با ما همراه باشید.

انواع نمونه های زیبا و شیک دکوراسیون مکزیکی

دیزاین منزل به سبک موسیقی پر از طرح و رنگ و سمبل می باشد، سبک مکزیکی مملو از جزئیات است، بر خلاف باورتان به سخت بودن اجرای این سبک باید بگوییم که برقراری هماهنگی میان رنگ و طرح خیلی هم سخت نیست، داشتن محیطی گرم از ویژگی های برجسته ی چیدمان مکزیکی می باشد.

خصوصیات برجسته ی دیزاین مکزیکی

چیدمان مکزیکی سبکی متفاوت در دکوراسیون داخلی محسوب می شود که دربردارنده ی ویژگی های بخصوصی مانند؛ استفاده از چوب های روستایی و مبلمان فلزی دارای رنگ های روشن و شفاف است، سبک مکزیکی منشا گرفته از معماری اروپایی اسپانیا می باشد که با فرهنگ محلی آمریکایی ترکیب شده است، که اثرهای هنری زیبا و متنوع در سرتاسر دنیا در این سبک دیده می گردد، منازل دیزاین شده به سبک مکزیکی دارای سنبل های بسیاری مثل کاکتوس، فلفل قرمز و کلاه های بزرگ می باشد، که فضایی گرم و پیچیده را به ارمغان می آورند.

انواع نمونه های زیبا و شیک دیزاین مکزیکی

ادغام رنگ ها در دیزاین مکزیکی

دیزاین منزل به سبک مکزیکی تابلویی رنگارنگ با رنگ های گرم و سرد است که رنگ های پرکاربرد این سبک سبز، نارنجی و قرمز و آبی می باشد که می تواند رضایت شما را اگر به چیدمان منزلی رنگارنگ و پر تحرک علاقه دارید، را جلب نماید.

آثار سفالی در سبک مکزیکی

سفالگری هنری است که با هنر چیدمان عجین شده است، آثار سفالی با طرح های رنگارنگ و پیچیده یکی از پرکاربردترین اجزای به کار رفته در دکوراسیون مکزیکی می باشد که نشات گرفته از جانوران و گیاهان و فرهنگ این منطقه است، برای تزئین خانه از آثار هنری دیواری، سینی ها، دیس ها، کاشی و ظرف غذا و …. می باشد.

کلکسیون جالبی از مدل های چیدمان مکزیکی

استفاده از گیاهان تنها مختص به این سبک نمی باشد، چرا که در بسیاری از سبک ها این بکارگیری دیده می شود، اما استفاده از گیاهان گرمسیری و انواع کاکتوس شما را در ایجاد طراحی داخلی منزل به سبک مکزیکی یاری کرده و شما را در رسیدن به هدفتان نزدیک می کند، که می تواند نشاط و انرژی را به منزل شما ببخشد.

احتمالا بکار بردن گیاهان گرمسیری و استوایی در محیط خانه راحت نباشد، به همین خاطر راه حل این است که درون بالکن و یا حیاط از این گیاهان استفاده نمایید و اگر باز هم شرایط نگهداری از گلدان های طبیعی را دارا نیستید، با بهره گرفتن از گیاهان مصنوعی می توانید حال و هوای چیدمان مکزیکی را به منزل خود ببخشید.

انواع نمونه های شیک و منحصر به فرد دکوراسیون مکزیکی

مبلمان مکزیکی

مبلمان مکزیکی نوعی از مبلمان می باشد که دارای شکلی ساده و روستایی می باشد که آن را شبیه به سبک روستیک می کند، جنس آنها نیز از ترموود چوب اصلاح شده و چوب درخت کاج تهیه می شود.

ایده های شیک و متفاوت دیزاین مکزیکی

رنگ و بافت در چیدمان مکزیکی

استفاده از انواع رنگ های متنوع و پر رنگ همچنین صنایع دستی مانند پارچه های بافته شده، گلدوزی و بافتنی از ارکان اصلی و قابل توجه این سبک محسوب می شود، در داشتن دکوراسیون مکزیکی ابتدا پس زمینه ی منزل را ساده انتخاب کنید، به این صورت که دیوارها را با یک رنگ گرم و شاد پوشش دهید، پس از نقاشی دیوار، برای اجرای جزئیات این سبک از بافت هایی مانند رومبلی و کوسن های رنگارنگ، پتو و فرش های دستباف با رنگ های زنده از دیگر اقدامات مهم در چیدمان مکزیکی می باشد.

انواع چیدمان زیبای مکزیکی با استفاده از مبلمان ساده و روستایی

کاشی در سبک مکزیکی بخش مهمی را در بر می گیرد که می توانید در میان راه پله ها، آشپزخانه و … بکار ببرید، تزئینات دیواری اصالت سبک مکزیکی را شکل می دهد، در این سبک دیوارها همیشه با کلاه های قدیمی، آینه در قاب دست ساز و طراحی شده، نقاشی های مکزیکی و گاهاً گلیم های زیبا و … پوشانده شده اند، سعی کنید هر چیزی که برای نصب بر روی دیوار انتخاب می کنید دارای انگیزه و فکری خاص باشد.

انواع نمونه های زیبا و شیک دکوراسیون مکزیکی

درب های چوبی قلم زنی شده می تواند شما را در رسیدن به هدفتان، دیزاین منزل به سبک مکزیکی کمک کند، که در اتاق خواب ها و همچنین درب ورودی مورد استفاده قرار می گیرد، یا حتی برای تزئین منزل خود از این در بهره ببرید.

مجموعه ای متنوع و متفاوت از چیدمان مکزیکی

دیزاین زیبای مکزیکی

انواع نمونه های زیبا و منحصر به فرد چیدمان مکزیکی

انواع چیدمان مکزیکی

الگوهای جالب و جذاب از دکوراسیون مکزیکی

چیدمان متفاوت مکزیکی

مجموعه ای دوست داشتنی و بینظیر از دیزاین مکزیکی

انواع زیباسازی مکزیکی

ایده هایی ناب و نفیس از دکوراسیون مکزیکی

دیزاین شیک مکزیکی

ایده هایی متفاوت و خاص از چیدمان مکزیکی با حفظ سادگی

کلکسیون زیبای دیزاین مکزیکی

کلکسیونی متفاوت و ناب از دیزاین مکزیکی

دیزاین جذاب مکزیکی

دکوراسیون منزل با سبک مکزیکی و روشی ساده

ایده ی زیبای مکزیکی

انواع نمونه های چیدمان آشپزخانه به سبک مکزیکی

چیدمان منزل به سبک مکزیکی

ایده هایی شیک از زیباسازی منزل با روش های ساده مکزیکی

انواع دیزاین مکزیکی

ایده هایی جالب و جذاب از دکوراسیون مکزیکی

چیدمان شیک رستوران مکزیکی

مجموعه ای لوکس و نفیس از چیدمان مکزیکی

نمونه های دیزاین مکزیکی

انواع نمونه های زیبا و شیک طراحی مکزیکی

گالری شیک چیدمان مکزیکی

انواع ایده های دکوراسیون منزل به سبک مکزیکی با رنگ های پرکاربرد

ایده های زیبای مکزیکی

نمونه هایی شیک و. بینظیر از طراحی منزل به سبک مکزیکی

رنگ های شاد در سبک مکزیکی

چیدمان منزل با سبک رنگارنگ و در عین حال ساده ی مکزیکی

چیدمان جذاب مکزیکی

دکوراسیون مکزیکی بهره گرفته از مبلمان ساده به سبک روستیک

دیزاین اتاق خواب مکزیکی

انواع نمونه های زیبا و منحصر به فرد چیدمان مکزیکی

ایده ی بینظیر مکزیکی

چیدمان اتاق خواب به سبک ساده ی مکزیکی

دیزاین ساده ی مکزیکی

دکوراسیون منزل به سبک مکزیکی با استفاده از مبلمان ساده و روستیک

ایده ی جالب مکزیکی

انواع ایده های دوست داشتنی و زیبای دیزاین مکزیکی

منزل به سبک مکزیکی

دکوراسیون منزل با بهره گیری از روش های ساده در سبک مکزیکی

در این مقاله گالری زیبایی از ایده های دیزاین مکزیکی با بیان جزئیات و نکاتی مهم در چیدمان منزل خود به این سبک را فراهم آورده ایم، این سبک با استفاده از رنگ های شاد و سرزنده و همچنین ظرف های سفالی و البته حفظ سادگی به نتیجه می رسد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو