جدید باربری هوایی حلال در ژاپن آغاز به کار کرده است

منبع: حوزه

9

1399/12/25

20:06


حوزه/ درحالی که جمعیت مسلمانان ژاپن و گردشگران خارجی در این کشور افزایش یافته است، تقاضا برای محصولات حلال نیز در این کشور رو به افزایش گذاشته است و خدمات حمل و نقل حلال از ضروریات است.

جدید باربری هوایی حلال در ژاپن آغاز به کار کرده است

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه» به نقل از stattimes، نیپون اکسپرس، یک شرکت خدمات لجستیک ژاپنی، خدمات حمل و نقل هوایی با گواهینامه حلال را در داخل این کشور آغاز کرده است.

این درحالی است که هم‌اکنون جمعیت مسلمانان ژاپن حدود ۲۰۰ هزار نفر تخمین زده می‌شود و انتظار می‌رود با افزایش تعداد گردشگران و بازدیدکنندگان خارجی/ساکنین با تنوع فرهنگی متعدد، تقاضا برای محصولات حلال در ژاپن افزایش یابد. به گفته مسئولین این شرکت، استانداردهای صدور گواهینامه بالا برای تضمین کیفیت و کنترل بهداشت همچنین موجب افزایش علاقه به محصولات حلال در بین مصرف کنندگان با سلامتی و ایمنی شده است.

در سال ۲۰۱۴ ، نیپون اکسپرس به عنوان اولین شرکت ژاپنی موفق به دریافت گواهینامه حلال لجستیک در مالزی شد و از آن زمان در حال توسعه خدمات جهانی لجستیک حلال است. پس از اخذ اولین گواهینامه حلال برای انبارداری در ژاپن در سال ۲۰۱۶ ، این شرکت جعبه‌های رول فقط حلال را برای حمل و نقل تلفیقی محموله‌های کوچک با مقدار کمتر از یک کامیون کامل و همچنین کانتینرهای ریلی فقط حلال برای محموله‌های زیاد را معرفی کرد.

با گنجاندن روش‌های حلال لجستیک تأیید شده در خدمات حمل و نقل بار هوایی داخلی به صورت «اکسپرس سرعت بالا»، شرکت یک سرویس حمل و نقل سریع حلال ایجاد کرده است که قادر به حمل و نقل محموله‌هایی به اندازه یک جعبه مقوایی است.

با توجه به رشد محصولات حلال در ژاپن ،  نیپون اکسپرس در حال ساخت یک شبکه خدمات لجستیک حلال برای پشتیبانی از زنجیره تأمین مشتریان و تأمین امنیت و آرامش خاطر مشتریان مسلمان و دیگران است.

گفتنی است در حمل و نقل حلال برای دید بهتر، بر روی محصولات حلال هنگام بارگیری، برچسم‌های ویژه‌ای زده می‌شود. همچنین کارمندانی که مشغول به کار هستند باید آموزش‌های لازم را دیده باشند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو