حمله موشکی یمن به جنوب عربستان

منبع: عصر ایران

4

1399/12/25

20:17


حمله موشکی یمن به جنوب عربستان

پس از اعلام امروز ارتش یمن درباره حمله پهپادی به نقاط نظامی در جنوب عربستان، ائتلاف سعودی از برخورد دو موشک بالستیک به دو منطقه در جنوب غرب این کشور خبر داد.

به گزارش فارس، ائتلاف سعودی، شامگاه امروز (دوشنبه)، اعلام کرد که ارتش یمن به سمت جنوب غرب این کشور دو موشک بالستیک شلیک کرده است.

شبکه سعودی «العربیه» به نقل از ائتلاف سعودی در این خصوص گزارش داد که دو موشک بالستیک به سمت خمیس مشیط (جنوب غرب عربستان) شلیک شده است.

ائتلاف سعودی بدون اشاره به رهگیری یا انهدام این دو موشک مدعی شد که دو موشک یادشده در دو منطقه خالی از سکنه مرزی سقوط کرده است.

ارتش یمن هنوز واکنشی به این خبر نشان داده است.

در همین ارتباط، صبح امروز، سرتیپ «یحیی سریع» سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد: «به لطف خداوند، یک عملیات [جدید] علیه اهداف نظامی در فرودگاه بین‌المللی "ابها" در شهر ابها، مرکز منطقه "عسیر" و پایگاه هوایی "ملک خالد" در خمیس مشیط با سه فروند پهپاد از نوع قاصف K2 با موفقیت انجام شد».

سخنگوی نیروهای مسلح یمن همواره تأکید کرده که تمامی حملات نیروهای این کشور علیه اهداف نظامی در خاک عربستان سعودی بوده و تا زمان ادامه محاصره یمن و تجاوزها علیه این کشور این حملات ادامه خواهد داشت.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو