ویتوریا: طلبم از النصر را بگیرم سرمربی الهلال می شوم!

منبع: طرفداری

8

1399/12/25

20:22


ویتوریا: طلبم از النصر را بگیرم سرمربی الهلال می شوم!

هر چند الهلالی ها در حالی حاضر مشکلی از ناحیه کادرفنی حس نمی کنند اما روی ویتوریا یکی از گزینه های آنها برای حضور در این تیم برای فصل آینده است

به گزارش طرفداری، پس از پایان دوره رضوان لوچسکو، سرمربی رومانیایی الهلال، مدیران این تیم با دعوت از روجریو میکال، سرمربی برزیلی و قهرمانی المپیک ریو، او را به عنوان سرمربی جدید  تیم معرفی کردند. این اتفاق در حالی افتاد که آبی ها فرصت زیادی برای جابجایی سرمربی نداشتند و در صورتی که در این زمینه تعلل می کردند امتیازات بیشتری از دست می دادند و به همین دلیل ممکن بود مجبور شوند دور قهرمانی را خط بکشند.

حالا پس از آمدن میکال و آرام شدن اتفاقات داخلی این تیم، مدیران الهلال به دنبال انتخاب گزینه ای هستند که بتوانند با او باز هم به شرایط برنده قبلی باز گردند. مسئولان الهلال برای این کار نام روی ویتوریا را به عنوان اولین گزینه خود مطرح و باب مذاکره با او را آغاز کردند.

این سرمربی 50 ساله پرتغالی به مقامات تیم الهلال گفته از پیشنهاد شما استقبال می کنم اما در حال حاضر در انتظار گرفتن حق الزحمه خود برای دوران حضور در الاهلی هستم و پس از دریافت تسویه حساب، مذاکراتم با الهلال را ادامه خواهم داد و سپس به مربیگری در این تیم خواهم پرداخت.

روی ویتوریا پس از یک سال و نیم حضور در تیم النصر عربستان در دسامبر گذشته توسط مسئولان این تیم اخراج شد اما در مدت زمان حضور خود در این تیم موفق شد به عناوینی همچون قهرمان لیگ حرفه ای و سوپرجام عربستان دست پیدا کرد. او پیش از این به همراه تیم بنفیکا موفق به قهرمانی در لیگ پرتغال هم شده بود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو