رنو تالیانت معرفی شد؛ نسخه ریبج داچیا لوگان با نشان رنو در راه بازار ترکیه

رنو تالیانت معرفی شد؛ نسخه ریبج داچیا لوگان با نشان رنو در راه بازار ترکیه


منبع: گجت نیوز

14

1399/12/25

20:22


رنو تالیانت معرفی شد؛ نسخه ریبج داچیا لوگان با نشان رنو در راه بازار ترکیه

رنو تالیانت معرفی شد؛ این سدان جدید رنو در واقع نسخه ریبج شده داچیا لوگان محسوب می‌شود که اکنون با تغییرات جزئی در راه بازار خودرو ترکیه است.

شرکت رنو با ایجاد تغییرات اندکی روی نسل سوم داچیا لوگان و چسباندن لوگو خود روی این سدان ارزان‌قیمت قصد دارد آن در بازارهایی که برند داچیا حضور ندارند عرضه کند. این خودروساز فرانسوی اخیرا سدان جدید خود را با نام تالیانت برای بازار ترکیه معرفی کرد که قرار است جایگزین مدل سیمبل بشود. در واقع رنو تالیانت نسخه ریبج شده لوگان محسوب می‌شود که البته اکنون از چراغ‌های جلو و عقب جدید مشابه سایر محصولات رنو بهره می‌برد.

مشخصات رنو تالیانت

رنو تالیانت

طراحان شرکت رنو با تغییر جلوپنجره و چراغ‌های جلوی لوگان توانستند آن را تا حدودی مشابه رنو کلیو کنند. در بخش عقب لوگان نیز شاهد تغییراتی هستیم و در این بخش طراحان چراغ‌های عقب C شکل را تا روی در صندوق عقب کشیده‌اند. رینگ‌های آلیاژی دورنگ نیز باعث جذاب‌تر شدن ظاهر تالیانت شده‌اند. به طور کلی تالیانت نسبت به لوگان رومانیایی از ظاهر بهتری بهره می‌برد که البته سلیقه مشتریان نیز در انتخاب میان این دو تاثیرگذار است.

رنو تالیانت

تاکنون تصاویری از کابین سدان جدید رنو منتشر نشده است، اما احتمالا در بخش داخلی نیز تغییرات آنچنانی میان تالیانت و لوگان وجود ندارد. هرچند از مشخصات فنی محصول جدید رنو نیز اطلاعاتی در دست نیست، اما احتمالا تالیانت از همان موتورهای ۳ سیلندر بنزینی لوگان بهره می‌برد. برای انتقال قدرت از موتور به چرخ‌ها نیز به احتمال زیاد این خودرو از گیربکس‌های ۶ سرعت دستی و CVT استفاده می‌کند.

رنو تالیانت

شرکت رنو ترکیه قصد دارد تالیانت را از اواسط سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه کند. همچنین داچیا قصد دارد نسخه کراس استیشن لوگان را نیز تولید کند که احتمالا با نام لوگان استپ وی روانه بازار خواهد شد. انتظار می‌رود محصول جدید داچیا برای جایگزینی با لوگان MCV از سال ۲۰۲۲ به بازار عرضه شود.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو