اوله گونار سولسشر: برای حفظ انسجام دفاعی تیم مقابل وست هم تعویضی انجام ندادم

منبع: طرفداری

6

1399/12/25

21:56


اوله گونار سولسشر: برای حفظ انسجام دفاعی تیم مقابل وست هم تعویضی انجام ندادم

سرمربی شیاطین سرخ در بازی شب گذشته مهره های اصلی خود را ۹۰ دقیقه درون زمین نگه داشت؛ این در حالی است که تیم او در بازی های قبلی بارها در دقایق پایانی گل دریافت کرده بود. 

اوله گونار سولسشر در جریان برد ۱-۰ منچستریونایتد مقابل وست هم هیچ تعویضی انجام نداد؛ چنین چیزی از سال ۲۰۱۲ در بازی های لیگ برتری شیاطین سرخ سابقه نداشت. 

به گزارش طرفداری و به نقل از سایت گل، سولسشر که از برد تیمش و کلین شیتی دیگر رضایت داشت، تصمیم گرفت هیچ بازیکنی را از روی نیمکت به میدان نفرستد و حالا در این رابطه این طور توضیح داده است:

از آنجایی که تک تک آن ها در امور دفاعی مشارکت داشتند، نیازی به تعویض کردن شان ندیدم. حالا چهار کلین شیت را در لیگ برتر تجربه کرده ایم و این اهمیت زیادی دارد. برای کلین شیت کردن در لیگ برتر باید به خوبی دفاع کنید. ما همچنین در این فصل نسبت به فصل قبل بیشتر گل زده ایم و بنابراین از حیث امور تهاجمی نیز در حال پیشرفت کردن هستیم. بازیکنان به توصیه های مربیان ما گوش می دهند. ما می خواهیم به حریفان حمله کنیم و این کار را با دفاع کردن از بالای زمین انجام بدهیم؛ می خواهیم دفاع کردن را به نیمه زمین حریف بکشیم. چنین چیزی انرژی زیادی می طلبد ولی خب، این چیزی است که در فوتبال مدرن باید انجام داد. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو