فابیو کاپلو: کل باشگاه های سری آ باید از یوونتوس برای آوردن کریستیانو رونالدو به ایتالیا تشکر کنند

منبع: طرفداری

9

1399/12/25

22:33


فابیو کاپلو: کل باشگاه های سری آ باید از یوونتوس برای آوردن کریستیانو رونالدو به ایتالیا تشکر کنند

کریستیانو رونالدو، سری آ را متحول کرده و دوباره بر سر زبان ها انداخته است.

از نظر فابیو کاپلو، انتقال کریستیانو رونالدو به یوونتوس برای کل تیم های سری آ سودمند بود و همه باید از یوونتوس برای آوردن ستاره پرتغالی به ایتالیا تشکر کنند.

فابیو کاپلو در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت:

حضور کریستیانو رونالدو برای سری آ مهم بود. از زمان انتقال او به یوونتوس، همه در مورد سری آ صحبت می کنند. با ورود رونالدو، سری آ به سومین یا چهارمین لیگ برتر جهان تبدیل شد و سایر باشگاه های ایتالیایی نیز از خرید او سود بردند. همه باید از یوونتوس بابت آوردن رونالدو به ایتالیا تشکر کنند چون به لطف رونالدو، کل مردم دنیا در مورد سری آ صحبت می کنند.

عملکرد دور از انتظار رونالدو مقابل پورتو؟ دلایل مختلفی داشت. او مقابل تیمی از کشورش قرار گرفت و فشار متفاوتی را حس می کرد. بسیاری از بازیکنان پورتو از جمله په په به خوبی حرکات رونالدو را می شناختند و از همه مهم تر رونالدو در آن بازی به خوبی تغذیه نشد.

مشکل یوونتوس در خط هافبک است. یوونتوس وقتی با الگری دو بار به فینال لیگ قهرمانان اروپا رسید، خط هافبک متفاوتی داشت.

اسکودتو؟ چند هفته پیش گفتم که داستان اسکودتو بسته شده است. اینتر قهرمان خواهد شد. این موضوع را بعد از شکست میلان مقابل اسپتزیا گفتم و اکنون تکرار می کنم. یوونتوس نسبت به اینتر، ترکیب کامل تری دارد اما به لطف کونته، بازیکنان اینتر با تمام وجود برای اینتر بازی می کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو