محمد دانشگر یک قدم دیگر به تراکتور نزدیک شد | مذاکره تلفنی مدافع استقلال با تبریزی ها

منبع: طرفداری

5

1399/12/25

22:48


محمد دانشگر یک قدم دیگر به تراکتور نزدیک شد | مذاکره تلفنی مدافع استقلال با تبریزی ها

از تبریز خبر می رسد تراکتوری ها بی واسطه با محمد دانشگر حرف زده اند و گویا این بازیکن برای رفتن به تبریز به آنها چراغ سبز نشان داده اما گفته مسائل مالی را با مدیر برنامه اش توافق کنند!

وقتی هوشنگ نصیرزاده به باشگاه استقلال رفت گفته شد رییس هیات مدیره ماشین سازی در این یک مورد، نماینده باشگاه تراکتور بوده و برای جذب دانشگر اقدام کرده است. به دنبال آن شایعه شد استقلال هم در ازای دانشگر خواهان جذب اشکان دژآگه شده است و به همین دلیل با توجه به مخالفت شدید رسول خطیبی با جدایی اشکان، به نظر می رسید این معامله هم به بن بست خورده باشد اما حالا روایت تازه ای از انتقال دانشگر به تراکتور به گوش می رسد.

 به گزارش طرفداری، گویا مدیران استقلال از فرهاد مجیدی استعلام گرفته اند آیا مشکلی با انتقال محمد دانشگر به تراکتور ندارد که پاسخ فرهاد منفی بوده و گفته از نظر او این انتقال بلامانع است و استقلالی ها هم به باشگاه تراکتور اعلام کرده اند اگر بتوانند رضایت دانشگر را جلب کنند، استقلال آمادگی دارد در ازای دریافت مبلغ رضایتنامه، مدافع خود را به تبریز منتقل کند.

 برابر با خبرهای رسیده از تبریز، مالک تراکتور حتی مبلغ رضایتنامه دانشگر که باید به باشگاه استقلال پرداخت شود را آماده کرده و اگر مشکلی پیش نیاید، بعد از توافق نهایی این مدافع و تبریزی ها، دانشگر راهی تراکتور خواهد شد.

 نماینده باشگاه تراکتور بدون واسطه با دانشگر صحبت کرده که مدافع استقلال هم گفته تمایل به بازی در تراکتور دارد اما باشگاه باید برای مسائل مالی با مدیر بلرنامه اش صحبت کند. اگر پیشنهاد ایجنت و مدیر برنامه دانشگر، غیرمعقول نباشد این مدافع پیراهن تراکتور را می پوشد.

همچنین شایعه شده بود تبریزی ها نیم نگاهی هم به جذب فرشید باقری دارند اما یکی از مربیان تراکتور مدعی شد اولویت آنها در حال حاضر جذب محمد دانشگر است که پول رضایتنامه اش هم آماده شده و کادر فنی تراکتور هنوز درباره فرشید باقری به جمع بندی نهایی نرسیده است. 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو