انتقال قاسمی نژاد با اعداد فعلی مقدور نیست

11

1399/12/25

23:15


حجت نظری، عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: اعداد و ارقامی که تا اینجا درباره قاسمی نژاد مطرح شده با توجه به اوضاع مالی فعلی باشگاه امکانپذیر نیست.

انتقال قاسمی نژاد با اعداد فعلی مقدور نیست

بعد از جلسه امشب هیات مدیره باشگاه استقلال حجت نظری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هفته‌ای یکبار نشست خبری داریم تا تمام سوالات را در همان نشست پاسخ بدهیم. از این باب چنین تصمیمی گرفته شده که زحمتی برای شما رسانه‌ها نشودتا در سرما و گرما باشید و آزار ببینید و یا با یک رسانه ‌صحبت کنیم و با رسانه دیگر حرف نزنیم و شائبه تبعیض پیش نیاید.اگر عزیزان دغدغه‌ای دارند ما آماده ایم که نشست‌های خبری دوبار در هفته هم برگزار شود.

وی در مورد اینکه یکی از ارزش های خبری تازگی است و الان که جلسه تمام شده باید به مخاطبان رسانه‌ها خبرهای جدید مطرح شود، گفت: امروز جلسه‌مان به طور استثنا به جای صبح دوشنبه به غروب دوشنبه موکول شد و رویه ما این است که هر دوشنبه ساعت ۱۵ نشست خبری داشته باشیم و هفته‌های دیگر این موضوع رخ نخواهد داد و امروز بحث جدی و جدیدی نداشتیم.

نظری در مورد دانشگر و باقری گفت:  در مورد دانشگر و باقری در جلسه هیات مدیره صحبتی نشد. اینکه تصمیم گیری نهایی نشده است و هر زمان تصمیم گیری نهایی شد و در موردش صحبت می کنیم.

عضو هیات مدیره در مورد جذب امین قاسمی نژاد عنوان کرد: در مورد قاسمی نژاد موضوعی مطرح است اینکه در مورد مالکیت شهرخودرو صحبت وجود دارد و اینکه با چه عزیزی یا کدام مرجع صحبت کنیم و از طرفی با هیات فوتبال و از طرفی با حمیدوای صحبت شده اما محل تردید است که با کدام عزیز به تفاهم برسیم البته مذاکرات اولیه انجام شده است. بعد از اینکه موضوع شهرخودرو به سرانجام رسید نیاز داریم مجدد درمورد مسایل مالی و جزئیات قرارداد با خود قاسمی نژاد مذاکره کنیم زیرا اعداد و ارقامی که تا اینجا مطرح شده با توجه به اوضاع مالی فعلی باشگاه امکانپذیر نیست خیلی دوست داریم قاسمی نژاد را در باشگاه استقلال داشته باشیم  قاسمی نژاد هم به عنوان یک استقلالی و کادرفنی شهرخودرو به عنوان یک استقلالی بیشتر به باشگاه استقلال توجه کنند.

وی درمورد اینکه مشکل شهرخودرو در مورد فرجی و باشگاه پرسپولیس هم هست و ممکن است پرسپولیس با محرومیت مواجه شود، گفت: من اطلاعی ندارم و اینکه چطور پرسپولیس قرارداد بسته است.

 

منبع: فارس

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو