یک شوخی بزرگ به نام مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور؛ عکس فروشی در فشن شو

یک شوخی بزرگ به نام مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور؛ عکس فروشی در فشن شو


منبع: طرفداری

11

1399/12/25

23:20


یک شوخی بزرگ به نام مسابقات پرورش اندام قهرمانی کشور؛ عکس فروشی در فشن شو

وزارت ورزش لا به لای کارهای آخر سال خود بد نیست اگر نگاهی به اوضاع فدراسیون پرورش اندام بیاندازد و نظارتی روی عملکرد این فدراسیون به ویژه در برگزاری فشن شویی که نام مسابقات قهرمانی کشور روی آن گذاشته بودند و بیشتر به تجارتخانه شبیه بود، داشته باشد!

تصاویری که می بینید فقط گوشه ای از فاجعه برگزاری مسابقات پرورش اندام و بدنسازی در جزیره کیش است. رقابتهایی که در آن روابط عمومی فدراسیون پرورش اندام دست به یک ابتکار عجیب و جدید زد و مدعی شد عکاس هایی که از تهران و رسانه های سراسری به مسابقات اعزام شده اند حق تهیه عکس و گزارش تصویری را ندارند و رسانه ها هم باید مثل ورزشکاران عکس ها را از عکاسی که مسابقات را کنترات برداشته تهیه کنند.

دوستان در فدراسیون پرورش اندام و بدنسازی، مسابقات کشوری را با کاسبی اشتباه گرفته اند. آقایان اگر تمایل دارند از ورزشکاران عکس بگیرند و عکس ها را به آنها بفروشند، می توانند مثل این مزون ها و فشن شوها در هر کجای ایران یک همایش زیر زمینی راه بیاندازند و به فروش عکس مشغول شوند اما وقتی اسم مسابقات کشوری را روی یک مجموعه می گذارند حق ندارند مانع عکاسی و تصویر برداری عکاس و گزارشگر رسانه ها شوند و به آنها زور بگویند که شما اجازه عکاسی از سن را ندارید و برای فیلمبرداری هم حتما باید زمانی با ورزشکار مصاحبه کنید که فلان مسئول فدراسیون داخل کادر باشد!

این نگاه انحصار طلبانه و رفتارهای کاسبی مابانه در شان یک فدراسیون ورزشی نیست و دوستان هنوز در حال و هوای اداره باشگاه های زیر زمینی هستند و باور نمی کنند فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام در حال فعالیت رسمی است و برخورد آنها با رسانه ها باید رسمی باشد و نمی توانند دوربین عکاس و آی دی کارت او را بگیرند و دستور بدهند به رسانه ات بگو عکس اگر می خواهد از فلانی که عکاس ماست، تهیه کند!

 مگر رسانه ها مغزشان معیوب است که هزینه کنند و عکاس به مسابقات کشوری بفرستند و آخرش عکس ها را از عکاسی که رقابتها را کنترات برداشته و کارش فروش عکس به ورزشکاران است، بگیرند؟

این تصاویر فقط گوشه ای از حقایق پشت پرده رقابتهایی است که در بدترین وضع موجود بدون رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون استانداردهای ورزشی در کیش برگزار شد. دوستان، چند عکس خوش رنگ و لعاب از رقابتها منتشر کردند تا احتمالا در آینده از وزارت ورزش کارت صدآفرین جایزه بگیرند اما بد نیست این وزارتخانه پشت پرده این نمایش فاجعه گونه که نامش را مسابقات قهرمانی کشور گذاشته بودند را در این تصاویر اختصاصی عکاس اعزامی رسانه طرفداری به کیش ببیند.

رسانه طرفداری به هوای این که رقابتهای کیش واقعا رقابت قهرمانی کشور است، عکاس و گزارشگر به کیش فرستاد و تلاش کرد یک گزارش ویژه از این رویداد کشوری داشته باشد اما در کیش با صحنه هایی مواجه شد که با تصویر و تصوری که هر رسانه ای از برگزاری یک رقابت کشوری دارد، تفاوت فاحش داشت. عکس های این فاجعه را خودتان ببینید.

این هایی که در تصاویر ولو روی زمین می بینید ورزشکارانی هستند که پول ورودی دادند اما جایی برای استراحت نداشتند و در مخروبه باید بدن خود را رنگ می کردند. نفری 250 هزار تومان هم پول آزمایش کرونا داده بودند اما اگر شما جواب تست و آزمایش دیدید ما و آنها هم دیدیم!

بدنسازی و پرورش اندام در کیش ده

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو