گاسپرینی: در بازی رفت مقابل رئال مادرید نتوانستیم بازی خودمان را انجام بدهیم

منبع: طرفداری

10

1399/12/25

23:20


گاسپرینی: در بازی رفت مقابل رئال مادرید نتوانستیم بازی خودمان را انجام بدهیم

رئال مادرید و آتالانتا در دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف یکدیگر می روند. آتالانتا در بازی رفت خیلی زود 10 نفره شد و در نهایت با نتیجه 1-0 در ایتالیا شکست خورد.

جانپیرو گاسپرینی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی برگشت مقابل رئال مادرید گفت:

پیش از بازی رفت هم رئال مادرید گزینه اول صعود بود و حالا شانس آنها بیشتر شده است. با این حال ما همچنان به دنبال صعود هستیم. می خواهیم هر کاری که می توانیم، انجام بدهیم. می خواهیم بازی خودمان را انجام بدهیم؛ همان سبکی که همیشه به دنبالش هستیم. می دانیم رئال مادرید توانایی بازی با سیستم های مختلفی را دارد اما در هر صورت سبک بازی ما تغییر نمی کند. برای شیوه های مختلف بازی رئال مادرید، آماده هستیم.

متاسفانه در بازی رفت نتوانستیم بازی خودمان را انجام بدهیم. اجازه ندادند فوتبال همیشگی را به نمایش بگذاریم و مجبور به دفاع شدیم. آن بازی مربوط به گذشته است و در مورد آن دیگر کاری نمی توانیم انجام بدهیم.

شرایط دشوار است اما انگیزه بیشتری داریم. باید با بهترین تیم دنیا بازی کنیم تا ببینیم در چه سطحی هستیم. آنها خیلی کم دچار اشتباه می شوند و در بالاترین سطح بازی می کنند. می توانیم اتوبوس پارک کنیم و منتظر فرصت باشیم اما این شیوه بازی آتالانتا نیست. اگر شرایط مهیا شود، آماده هستیم تا رئال مادرید را به دردسر بیندازیم و معادلات را عوض کنیم. اینکه با اطمینان از پیروزی مقابل رئال مادرید صحبت کنیم بسیار خنده دار است.

کریم بنزما از بهترین مهاجمان جهان است اما رئال مادرید فقط در او خلاصه نمی شود. آنها می توانند از راه های مختلفی به گل برسند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو