رابطه جنسی در دوران کرونا / مجردها و متاهل ها بخوانند

منبع: رکنا

11

1399/12/25

23:32


رابطه جنسی در دوران کرونا / مجردها و متاهل ها بخوانند

به گزارش گروه ترجمه رکنا، با توجه به این که در دوران اپدمی کروناویروس روابط زناشویی اکثر زوجین در حال حاضر به مشکل خورده و زن و شوهر ها نتوانستند به راحتی در کنار هم بخوابند. شهرداری نیویورک مقاله ای را به انتشار گذاشت که در آن به برخی نکات مهم برای روابط زناشویی در دوران شیوع ویروس کرونا اشاره کرده است.

در این مقاله علمی آمده است:

1) رابطه جنسی در دوران کرونا را با همسر خود یا شخصی که با آن زندگی می کنید و رابطه عاشقانه ای دارید محدود کرده و حدالامکان از این رابطه پرهیز کنید چرا که در این زمان استرس و اضطراب انتقال کرونا بالا است و باعث افزایش فشار عصبی در زوجین می شود.

2 ) اگر مجرد هستید و با یک شخص خاص در رابطه نیستید و تا قبل از همه گیری کرونا معمولا با آدم‌های مختلف رابطه داشتید در این دوران رابطه های خود را ترک کرده و از آن پرهیز کنید.

چگونگی برقراری رابطه جنسی در دوران کرونا

3 ) کرونا از طریق ‌دست و صورت و نفس کشیدن نزدیک به هم منتقل می‌شود و حتی اگر فرد ناقل باشد یا علائم کرونا را به طور واضح نداشته باشد باید از نزدیکی زیاد با یکدیگر جلوگیری کنید که همدیگر را به کرونا مبتلا و درگیر نکنید.

4 ) در صورتی که احتیاج فوری و الزامی به رابطه زناشویی داشتید حتما از لوازم بهداشتی و جلوگیری استفاده کرده و قبل و بعد رابطه استحمام آب گرم کنید و بدن خود را به خوبی با مایع بشویید و ضدعفونی کنید.

5 )اگر همسر و فرد مورد نظر شما به کروناویروس مبتلا بود و علائم آن را داشت حدالامکان از نزدیکی پرهیز کنید مخصوصا نزدیکی صورت و دهان و فاصله خود را حداکثر تا دو متر هنگام خواب حفظ کنید.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو