باخت 3-0 آاس رم مقابل هلاس ورونا | آخرین درخواست فرجام خواهی رم رد شد

منبع: طرفداری

11

1399/12/25

23:42


باخت 3-0 آاس رم مقابل هلاس ورونا | آخرین درخواست فرجام خواهی رم رد شد

آاس رم، ناپولی نبود! جالوروسی از دادگاه کمیته ملی المپیک ایتالیا نیز دست خالی بازگشت.

دیدار هلاس ورونا و آاس رم در هفته اول سری آ با تساوی 0-0 خاتمه یافت اما اشتباه باشگاه رم در رد کردن لیست بازیکنان باعث شد نتیجه این بازی 3-0 به نفع ورونا عوض شود.

به گزارش طرفداری؛ در این بازی نام آمادو دیاوارا، هافبک 23 ساله رم به اشتباه در لیست بازیکنان زیر 22 سال قرار گرفته بود. این درحالی است که لیست بازیکنان بالای 22 سال جالوروسی 4 جای خالی داشت. رمی ها این اشتباه را غیرعمدی می دانند و معتقد هستند جابجا شدن نام دیاوارا در لیست، سودی برای آنها نداشته است. درخواست فرجام خواهی اول رم به فدراسیون فوتبال ایتالیا بی نتیجه بود و رد شد. رمی ها ناامید نشدند و به دادگاه کمیته ملی المپیک ایتالیا درخواست فرجام خواهی دیگری ارائه کردند. به نقل از رمانیوز؛ پس از 5 ماه انتظار سرانجام امروز به درخواست رم رسیدگی شد. در نهایت این دادگاه نیز درخواست رم را رد کرد چراکه سازمان لیگ سری آ قبل از شروع فصل در مورد رفع اشکالات لیست ها به باشگاه ها هشدار داده بود. اشتباه رم، نقض صریح قانون بود که مجازات آن باخت 3-0 است.

گفتنی است دادگاه کمیته ملی المپیک ایتالیا، همان دادگاهی است که حکم باخت 3-0 ناپولی مقابل یوونتوس را باطل کرد و قرار شد این بازی برگزار شود. رمی ها امیدوار بودند داستان مشابهی در انتظار آنها باشد. اکنون باشگاه رم فقط یک شانس دیگر دارد و آن هم اقدام از طریق دادگاه حکمیت ورزش (کاس) است.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو