تبلت هواوی میت پد پرو ۲ به زودی معرفی می‌شود

منبع: گجت نیوز

3

1400/1/13

09:42


تبلت هواوی میت پد پرو ۲ به زودی معرفی می‌شود

هواوی میت پد پرو ۲ – Huawei MatePad Pro 2 به عنوان تبلت رده بالا این شرکت چینی در لیست TENAA قرار گرفته است و به‌زودی به صورت رسمی معرفی خواهد شد.

در سری تبلت های هواوی، مدل MatePad Pro به عنوان مدل پرچمدار معرفی شده است. این سری از محصولات، اولین بار در انتهای سال ۲۰۱۹ معرفی شدند و پس از آن در ابتدای سال ۲۰۲۰ مدل ۵G آن نیز روانه بازار شد. اکنون و پس از گذشت یک سال، غول چینی در آستانه معرفی جانشین این مدل یعنی هواوی میت پد پرو ۲ قرار دارد.

هواوی میت پد پرو ۲ آماده ورود به بازار است

هواوی MatePad Pro 2 به عنوان تبلت رده بالا در لیست TENAA قرار گرفته است. TENAA اداره مقررات و قوانین دستگاه‌های دیجیتال در چین است و هر محصول دیجیتالی قبل از رونمایی رسمی باید به تایید TENAA برسد. هواوی میت پد پرو ۲ نیز در حال حاضر مجوز ورود به بازار چین را از TENAA دریافت کرده و به زودی به شکل رسمی معرفی خواهد شد.

تبلت جدید از فناوری ارتباطی SA/NSA 5G یا همان نسل پنجم فناوری ارتباطی و اینترنتی پشتیبانی می‌کند. این تبلت در بازار چین به صورت رسمی با سیستم عامل هارمونی (Harmony OS) معرفی خواهد شد و شاید اولین دستگاهی باشد که این سیستم عامل را در اختیار عموم قرار می‌دهد. علاوه بر آن، تبلت جدید هواوی از پردازنده قدرتمند HiSilicon Kirin 9000 SoC استفاده می‌کند که یکی از اولین پردازنده‌های ۵ نانومتری دنیا است.

این تبلت در دو سایز ۱۲.۲ و ۱۲.۶ اینچ عرضه خواهد شد که نسبت به صفحه نمایش ۱۰.۸ اینچی مدل قبلی رشد خوبی داشته است. صفحه نمایش مدل قبلی از فناوری IPS LCD استفاده می‌کرده که بعید نیست در مدل جدید نیز از همین فناوری با سرعت تازه‌سازی بالاتر در صفحه نمایش استفاده شود. البته نباید احتمال استفاده از صفحه نمایش OLED را نیز در این مدل جدید منتفی دانست.

باید منتظر ارائه اطلاعات جدید در مورد هواوی میت پد پرو ۲ بمانیم، اتفاقی که باید در آینده‌ای بسیار نزدیک اتفاق بیفتد.

این مطلب در قالب رپورتاژ آگهی و توسط شرکت های ثالث به عنوان بیانیه مطبوعاتی یا متن تبلیغاتی برای گجت نیوز ارسال شده و گجت نیوز در قبال موارد مندرج در آن مسئولیتی ندارد.

مطالب مشابه