هامس رودریگز: سران رئال مادرید نگذاشتند به اتلتیکومادرید بروم؛ به خاطر آنچلوتی به اورتون آمدم

منبع: طرفداری

2

1400/1/13

10:44


هامس رودریگز: سران رئال مادرید نگذاشتند به اتلتیکومادرید بروم؛ به خاطر آنچلوتی به اورتون آمدم

هافبک کلمبیایی باشگاه رئال می گوید در آستانه پیوستن به رقیب همشهری بوده است.

به گزارش طرفداری و به نقل از ESPN، هامس رودریگز فاش کرد که در آستانه پیوستن به اتلتیکومادرید بوده است اما سران رئال مادرید مانع این انتقال شدند. با به پایان رسیدن قرارداد قرضی هامس با بایرن مونیخ، توافقاتی برای رفتن او به تیم همشهری رئال مادرید انجام شده بوده است. هامس در این باره گفت:

خیلی کم در رئال مادرید بازی می کردم. به خصوص در دومین دوره حضورم در این باشگاه. بعد از برگشتن از بایرن همه چیز را برای پیوستن به اتلتیکو آماده کرده بودم اما رئال مادرید اجازه این انتقال را نداد.

ناپولی دیگر باشگاهی بود که به جذب هامس در آن زمان علاقه داشت. در آن زمان آنچلوتی مربی ناپولی بود و اندکی بعد این مربی با جدایی از تیم ایتالیایی به اورتون رفت و هامس نیز به او پیوست. حال این بازیکن می گوید حضور آنچلوتی در تیم انگلیسی نقش مهمی در حضور او در این باشگاه داشته است:

اگر به خاطر کارلو نبود به اورتون نمی آمدم. بعد از آمدن به اینجا با باشگاه و کارمندانش آشنا شدم و دیدم همه دوست دارند مانند من در مسابقات برنده باشند اما حضور کارلو در این تیم نقشی اساسی داشت. به خاطر مشکلات فیزیکی کار آسانی در این تیم نداشته ام اما قدرتم را در این تیم نشان داده ام. دوست دارم اورتون فوتبال خوبی بازی کند.

مطالب مشابه