خدمت بی منت و رضایتمندی مردم از افتخارات یگان ویژه است

5

1400/1/13

11:53


خدمت بی منت و رضایتمندی مردم از افتخارات یگان ویژه است

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سید محمد علی آل هاشم" با حضور در یگان ویژه استان آذربایجان شرقی ضمن تبریک سال جدید و اعیاد شعبانیه، خدمت به مردم را یکی از بالاترین ارزش ها عنوان کرد و گفت: امروز نيروي انتظامي توانسته به وظايف ذاتي خود كه همان استقرار نظم و امنيت در جامعه و مبارزه قاطع با مخلان امنيت است به نحو مطلوبي عمل كند و آسايش و آرامش نويد بخشي را به مردم هديه دهد.

وی با بیان اینکه خدمت بی منت و رضایتمندی مردم جزء افتخارات یگان ویژه است، افزود: یگان ویژه همواره حافظ جان، مال و ناموس مردم است و اقدامات انجام گرفته توسط این نیرو ملموس بوده و بر هیچ کسی پوشیده نیست و این خدمت نزد پروردگار خدمتی مقدس است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با اشاره به اينكه یگان ویژه بازوي توانمند نيروي انتظامي است، تصريح كرد: حفظ نظم و امنيت، كاري بسيار دشوار است که پلیس به ویژه یگان ویژه با تلاش شبانه روزي به خوبي از عهده اين وظيفه خطير برای خدمات رساني مطلوب به شهروندان برآمده است.

حجت الاسلام آل هاشم با بیان اینکه یگان ویژه مجموعه ای انسان محور و جامعه محور است، خاطرنشان کرد: یگان ویژه در درون سازمان به نیروی انسانی و در برون سازمان به اعتماد مردم تکیه دارد و با اتکا بر این دو مهم، همواره در سخت ترین شرایط بهترین عملکرد و نقش را ایفا کرده است.

وی در پایان پليس ايران اسلامي را خدمتگزار و مدافع حقوق مردم و قانون برشمرد واظهار داشت: نیروی پلیس علاوه بر اینکه باید خود را خادم ملت بداند و با سعه صدر و خوش‌رويي با شهروندان برخورد كند، از طرفی بايد اقتدار و جديت خود را در برابر هنجارشكنان نشان داده و با استفاده از ابزارهاي قانوني مانع از بين رفتن نظم در جامعه شود.


مطالب مشابه