حادثه مرگبار در جاده رشت به لاکان

منبع: برترین ها

3

1400/1/13

12:26


رئیس آتش نشانی رشت با اشاره به وقوع تصادف مرگبار بار در جاده رشت- به لاکان، گفت: در این حادثه یک نفر کشته و هشت نفر مصدوم شدند.

خبرگزاری مهر: رئیس آتش نشانی رشت با اشاره به وقوع تصادف مرگبار بار در جاده رشت- به لاکان، گفت: در این حادثه یک نفر کشته و هشت نفر مصدوم شدند.

شهرام مؤمنی در گفتگو با ما با اشاره به گزارش یک فقره تصادف جاده رشت به لاکان ساعت ۶:۲۸ صبح امروز به مرکز کنترل ۱۲۵ آتش نشانی رشت، اظهار کرد: به محض اطلاع از این حادثه ۴ آتش نشان به همراه یک دستگاه خودروی نجات به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه بعد از ریل راه آهن رخ داده بود، افزود: در این حادثه یک دستگاه پراید با یک دستگاه مینی بوس به شدت برخورد کرده بود.

مؤمنی با اشاره به اینکه متأسفانه در این حادثه یک کشته و هشت مصدوم نفر مصدوم شدند، گفت: شدت تصادف موجب محبوس و جان باختن راننده پراید همچنین مصدومیت ۸ سرنشین مینی بوس شد.

وی با بیان اینکه بعد از ایمن سازی، تلاش تیم عملیات برای خارج کردن راننده فوت شده از خودرو آغاز شد، ادامه داد: هشت مصدوم این حادثه، توسط تیم اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

لازم به ذکر است؛ مینی بوس از شهر صنعتی به سمت رشت و پراید بلعکس در حال حرکت بودند که حوالی پیچ شادکام با یکدیگر برخورد داشتند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو