ناچو فرناندز باز هم در نقش ناجی زیدان

منبع: طرفداری

3

1400/1/13

12:53


ناچو فرناندز باز هم در نقش ناجی زیدان

در نبود راموس به خاطر مصدومیت، زیدان یک بار دیگر از ناچو استفاده خواهد کرد.

به گزارش طرفداری و به نقل از موندو دیپورتیوو، بعد از تایید مصدومیت سرخیو راموس که این بازیکن را یک ماه از ترکیب رئال مادرید دور می کند، ناچو فرناندز بار دیگر در نقش ناجی زیدان ظاهر خواهد شد. 

مصدومیت راموس به این معنی است که او قادر به حضور در دیدار حساس تیمش مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان و همچنین ال کلاسیکو نخواهد بود و در حالی که این سه دیدار نقشی تعیین کننده در سرنوشت این فصل رئال مادرید دارد، زیدان چاره ای ندارد تا از ناچو فرناندز به عنوان جانشین راموس استفاده کند. این مدافع در این فصل به نوعی ناجی زیدان بوده است و در چندین پست دفاعی مختلف برای رئال به میدان رفته است و به نظر می رسد زوج رافائل واران در دیدارهای پیش رو نیز همین بازیکن باشد.

عمل جراحی سرجیو راموس در آغاز سال و همچنین عملکرد ضعیف ادر میلیتائو باعث شده است ناچو در این فصل فرصت زیادی برای بازی داشته باشد و به نوعی یکی از مدافعین اصلی رئال مادرید باشد.

تا قبل از بازی های ملی، رئال شرایط خوبی داشت و در 10 بازی اخیر خود شکستی را تجربه نکرده بود. ناچو نیز در شرایط خوبی بود و در هر 10 بازی به طور فیکس بازی کرده بود. رئال در این 10 بازی 6 گل خورد. ناچو در این فصل توانسته به خوبی کمک حال زیدان باشد و به نیازهای تیم پاسخ دهد.

حال سخت ترین مقطع فصل برای ناچو و رئال مادرید فرا رسیده است. این تیم باید بدون راموس مقابل لیورپول قرار بگیرد که خط حمله قدرتمندی دارد و سپس با بارسلونا بازی کند. باید منتظر ماند و دید آیا ناچو می تواند یک بار دیگر ناجی زیدان و تیمش شود؟

مطالب مشابه